Nová Maybelline Cat Eyes Špirála

question01?

s tou DM zlavou stala presne polovicu, nepamatam si presne na centy, ale nejak 4,80 €.
No vidite a mne sa ta kefka paci :)

Strawberryca

no dnes som si ju kupila...tiez ta kefka ma zarazila ...ale uvidim zajtra ked ju vyskusam :)ja som ju kupila za beznu cenu 9€ ale podla mna dost...tu dm kartu si skusim vybavit co najskor...a napriklad na tuto spiralu ked bezna cena je tych 9€ dm kartou by som ju mala za kolko?

anjelik9

ved sa prihlas na svoje konto (ako ked si zistujes kolko mas bodikov) a tam by sa mali dat zmenit udaje tak skus zmenit adresu a mozno ze ti nabuduce pride bo mne chodia kazdykrat jednym skonci platnost pridu druhe :)

inak ta špirala dnes som ju v obchode kukala a ked som videla tu kefku tak som to tam vratila spat bo mne ta kefka prisla jak oskalpovana :DDD a nechapem preco na obrazkoch to ma taku krasnu kefku a nazivo nikde nic len palicka :D

question01?

Dnes som vyskúšala tú špirálu. Celkom dobrá je, páči sa mi aj aplikátor. Je taký tenší a ohnutý. Už mám plné zuby obrovských kefiek :) Ale bežnú cenu, nejak vyše 9 eur by som za ňu určite nedala, to už radšej niečo od Max Factor.

question01?

Musis mat u nich tu zakaznicku kartu, zaregistrujes sa v predajni DM pomocou formulara, opytaj sa predavacky. Tu mas blizsie info:
www.dm-drogeriemarkt.sk
A kupony mi prisli postou domov.

Strawberryca

fiha baby diky ze ste sa rozpisali :))) zajtra si ju teda kupim...inak odkial ziskam take kupony ?? mne take nikdy este neprislo...musim byt clenom alebo ake su tam podmienky?

invisible

Ja tiež používam klieštiky a myslím, že trocha tie riasy predsa len padnú, ale nie je to katastrofa. Myslím, že žiadna ich neudrží po celý deň perfektne natočené. Aspoň mne sa to ešte nestalo :)