Meno pre bábätko?

Eva531

jej povedal, ze jej je vdacny, ze mu dala take pekne meno a ze je so svojim menom velmi spokojny. Ked mu ona povedala, ze sa mal volat Darius, tak nemohol uverit vlastnym usiam a povedal, ze meno Darius sa mu vobec nepaci a nevie si predstavit, ze by sa tak mal volat a vraj keby mu to meno naozaj bola dala, tak by jej to nikdy neodpustil.

Eva531

Mozno by stalo za pokus poradit sa s nejakou numerologickou... Kazdemu sa pacia ine mena, je to len vecou vkusu. Ak sa ti tieto mena pacia, tak ich svojim detom daj bez ohladu na to, ci sa pacia aj inym ludom. Aj tak nikdy pri ziadnom mene nedosiahnes, aby sa pacilo uplne kazdemu. A este jedna zaujimavost. Jedna moja znama bola pocas tehotenstva pevne rozhodnuta, ze da svojmu synovi meno Darius. Vedela o tom cela dedina a kazdemu bolo jasne, ze si pevne stoji za svojim slovom a ze svoje rozhodnutie nezmeni, takze ludia to brali ako uplnu samozrejmost, ze chlapcek sa bude volat Darius. No ked sa jej po porode sestricka spytala, ako sa bude volat, tak odpovedala, ze Filip. O mene Filip pred porodom vobec neuvazovala, proste to z nej v prvom momente po porode len tak vyletelo bez toho, ze by si uvedomila, co vlastne hovori. Vsetci jej znami boli nakoniec velmi prekvapeni, ze chlapec sa vola Filip. Ked chlapec vyrastol a prisiel do puberty, tak

beskyd

uplne zle, pre chalana branko, igor, julius, rasto, oleg, ivan, pre babu svetlana, nadezda, olga, slavka, snežana:)

kajush

mne sa tiez paci Oliver , a dokonca sa mi paci aj meno Olivia :) ale mojej polovicke nie... budeme musiet hladat kompromis a bude to tazke - ale na babo este cas :)

Fufulka

:-) keby to čítal tatino :-) je totiž Roman a ak budeme mať chlapčeka tak to prosto jednoznačne musí byť Romanko :-). Už máme jednu dievku - Natálku a tá si strašne praje bračeka, tak o mesiac na ultrazv. hádam uvidíme čo to bude :-)

P.S.: no a ešte je paradox, že som narodená vo februári na Romana :-))) takže to meno mi je aj tak trošku súdené :-))))))

nazor

ale ved ked sa tebe pacia, tak neries nazory inych.lebo sto ludi sto chuti a takto sa ti tie mena mozu znepacit:)mne sa paci Oliver pre chlapca