Trapi ma brucho a boky

Príspevok v téme: Trapi ma brucho a boky
Buchticka NN

Ahojte hladam kamosku nemusi to byt realne ale asopn cez internet aby sme sa podporovali v chudnuti.Minuly rok som vazila 45kg na 160cm to bol dost dobre,teraz mam 60kg je to strasne,uz vobec nesportujem ako kedysi unavim sa rychlo,kondicka nula bodou: Ttrapi ma brucho a boky najviac ale celkovo by som chcela schudnut 10kg a udrzat si tuto vahu a zapacit sa niakemu chlapcovi:Dco si o tom myslite?za kolko by sa mi to mohlo podarit?mala by som si niaky treningovy plan urobit na kazdy den co budem robit a jest?a celkovo dohliadat na tekutiny..lebo uz neviem s tym zit:D

ada 68

zmenšiť obvod stehien,zadok a boky - veľmi dobrý stepper alebo chodenie po schodoch.ak nemáte stepper,ani veľa schodov k dispozícii,tak stačí sa ostaviť,mierne sa rozkročiť a sťahovať zadok.stiahnuť,nechať v tej polohe asi 5-10sekúnd,uvolniť a znova.kamoška si takto vypracovala perfektné boky a zadok na nepoznanie.robievala to aj na zastavke,ked čakala na autobus. vždy,ked niekde na niečo čakala alebo doma len tak pri telke.po pár minútach sa vám začne zadok triasť,čo znamená,že zadok má dosť a takže to na zadok reaguje.formuje sa tým aj zadná časť stehien,ked sa tie zmenšia,tak sa celkovo zmenšuje objem bokov.

prajem veľa sťahov na zadok

eM_Ka

Baby pridávam sa k Vám :-D od minulého roku som celkom pribrala, už mám väčšinou tesne pred 60 kg a moc sa mi to nepáči...mojím najväčším problémom je brucho,boky a stehná... ale ja sa fakt neviem prinútiť cvičiť :-D väčšinou mi to vydrží pár dní a koniec... inak tá rotana je super, len mňa zachvíľu začne pichať v boku a je to viete kde... :-D :-//

Lina30

a vsimla som si aj ze ked sa denne tak zo 100x povrtim na rotane,tak sa mi pekne rysuje pas..inak som nemala skoro ziadny. neviem ako sa niekto na tom moze tocit 20 minut..mna uz picha v boku po tych 100 otoceniach.

Lina30

a vsimla som si aj ze ked sa denne tak zo 100x povrtim na rotane,tak sa mi pekne rysuje pas..inak som nemala skoro ziadny. neviem ako sa niekto na tom moze tocit 20 minut..mna uz picha v boku po tych 100 otoceniach.

Lina30

a vsimla som si aj ze ked sa denne tak zo 100x povrtim na rotane,tak sa mi pekne rysuje pas..inak som nemala skoro ziadny. neviem ako sa niekto na tom moze tocit 20 minut..mna uz picha v boku po tych 100 otoceniach.

Lina30

Carey, ja som sa naucila cvicit kazdy den.ale necvicim moc, z kazdeho potroske. dokopy mozno 1h a pol. cviky na nohy? najlepsi zaberak na stehna je vraj, ked sa nasiroko rozkrocis a panvou ides dole. mna to strasne pali tak to asi daco robi :D za mesiac som schudla 4 kila..asi dost malo ale ja si sem tam doprajem doobedu aj cokoladu, keby som si nie, tak naraz dostanem take chute ze by som 3 zjedla naraz :(

carey

katuša no kebyze tam mam sval tak sa radujem, lenze ja tam mam tuk cize je to otrasne, neesteticke a navyse mam nesumernu postavu a este ten tuk na bokoch..ach jaj
Inak baby ta rotana vazne funguje? ja som pocula ze to je nezdrave, ale neviem, asi ju kupim...kolko to na tom cvicite minut?

katuša

joj baby, čo by som ja dala za pekné plnšie stehná.. :( vyzerá to odosť krajšie ako paličky. ja potrebujem len z toho brucha a bokov, no stehná len spevniť, nech mi tam kus narastie sval. no idem asi tu rotanu vyskúšať.

carey

ahoj Lina, no teda to aby som aj ja zacala drepy robit, lebo ja tiez nenatiehnem nohavice kvoli vnutornym stehnam, mam ich hrozne siroke a skarede :((( a ake cviky este na nohy robis a ako casto za cvicis? Ja uz mam z tych stehien dobre depky