možem byt tehotná ?

Príspevok v téme: možem byt tehotná ?
lenulik123987

Ahojte, prosím ,potrebujem vediet jedno, či možem byt tehotná z toho, že ked som najprv spravila priatela ja, a potom ako sa utrel, išiel spravit on mna, či sa mohlo semeno dostat niekde tak,že som teraz tehotná abo čo :D dufam,že niesom ... som k tomu panna, tak ludia pomožte ! :O som zufala ... možno zbytočne,ale človek nikdy nevie :O

soffa

nemas 5rokov...tak sa tak nespravaj!!!prestuduj si zenske telo,ako mozes byt taka nezodpovedna voci sebe.nechapem.tiez som mala 16,takze ta uz vobec nechapem...a to nie som ziadna puritanka.a to nie je len moj nazor.a hak- je Hormonalna AntiKoncepcia inak

lenulik123987

Ne ved pohoda,ja berem každého názor :) dakujem baby ;) Som typ, čo si názory berie, a snaží sa žit normálne ... ešte raz dik ... a hej som si všimla tie príspevky

silviklh

prepac,mi ta tu nechceme dako urazit,ze si o tebe myslime,ze si hlupa,ale ak chodis na toto forum,tak takychto otazok,ako si polozila ty,je min.1000 a vstky take iste ap isali to uplne sproste male dievcata,co na take veci maju este cas,ale je cudna doba...

mataBB

lenulik radsej ench sa ta chalan ani nechyta...to bude vo vasom veku asi najlepsie..aspon sa nembude smusiet bat ze zazracne otehotnies z nicoho

lenulik123987

Nechystám sa ešte pohlavne žit... akurát toto bolo len také "hranie" tak som začala mat strach že či náhodou ... a jj viem čo to znamená, neboj sa, nemám 5 rokov, tak sa somnou tak bavit nemusíš

soffa

ak uz zacinas pohlavne zit,tak si zbehni na gyndu postav sa k tomu zodpovedne a daj si predpisat hak.ak vies co to je....

lenulik123987

šak hej, je to hrozné čo sa deje tu vo svete... mnohokrát až žasnem, si myslím,že som nič take hrozné nespravila !