Antikoncepcia Maitalon

3kaja3

Ahojte!!!! bože maitalon ja osobne nedoporučím nikomu! mne teda vôbec nesadla a musela som ju vysadiť. také migrény som ešte nikdy nemala, stále ma boleli prsia...gynekolog mi hovoril, že mám vydržať aspoň dva mesiace ale stále to neprechádzalo! teraz užívam už tretí mesiac softinelle a nemám žiadny problém :-). pred tým som brala novynette, ale lekár povedal, že to už je staré.
ozaj a SEX- lekár mi sám potvrdil, že po maitalone je znížené libido. Sofftinelle je ok, teda pre mňa určite :-).

pixík

Bože baby ani mi nehovorte, ja som už vyskúšala toľko antík, Yadine, Chloe, Maitalon a vkuse dajaký problém a teraz mám konečne to,čo som potrebovala... Volá sa že Softinelle, fakt konečne, bo som to už vzdávala...

Lenka377

dievčata aj vam sa vyhadzali vyrazky po tvary krku? stale by som len spala a stale citim ze som hladna :( nechcem priberat ma stym niekto taky problem ako ja?

doris

ja som maitalon musela zmenit , vobec mi nesadla , v kuse som spinila a mala som pocit nafuknuteho brucha.. mam softinel a som spokojna..

Vivuš

Baby ahojte, a ked spinite počas mesiaca, mate aj bolesti v podbrušku? či nie? ... mne sa zda ze citim aj nohy ale uz fakt neviem či si nenamyslam...

Klarika11

Uz som vyskusala viacej druhov HAK,ale pri kazdej to casom "opadne". Vysadit ju nechcem riskovat,som dost opatrna!