Dermacol Make up Cover

guoguo

Many of us choose to skip foundation, or pretty much swear off all makeup, during the summer in order to avoid looking like a melting contour palette in the heat. We get that—but let's be honest: We don't always have the best skin days, and sometimes a little foundation can save everything. If you want to wear sexy, but do not want to show your skin defects, you better try Dermacol Foundation. Dermacol Foundation contains up to 50% pigments to ensure to cover up pretty much anything such as acne, spots, post surgical bruising, tattoos etc. Dermacol make-up cover also provides 30 SPF protection from the sun’s UV rays. This product has passed clinical test and fits for variety of skin tones www.dermacolfoundation.us.com

salinko1

chcela by som sa opýtať, či môžem dermacol použivat aj na iné časti tela ako na tvár mám svadbu a potrebujem prekryť nedostatky na rukách pozostatky vyražiek myslite že to pomôže a že sa mi neušpinia šaty

nills

ahojte kočky
Používam tento make-up. Zo začiatku som bola nadmieru spokojná pretože prekryl každý jeden nedostatok mojej pleti. Ale po dlhodobom používaní asi po roku moja pleť začala reagovať na tento ťažký make-up. Je veľmi hustý preto veľmi veľmi zaťažuje pleť!! Tento make-up je vhodný na plesy oslavy ale určite nie na každodenné nosenie. Radšej volím niečo ľahšie. Používam ho stále ale nie na každý deň možno iba ako korektor.

Norikaagra

Chcem sa spýtať či tento make up coover je vhodný na líčenie celej tváre, napríklad nie len na výrašky ale na celú plochu. A idem na dovolenku a chcem ho pri bazéne denno denne nosiť, nezaškodí?

Nair.Irnan

Mne tento make-up naniesla kozmetička, keď ma líčila na swing párty výsledok bol neuveriteľný! S akýmkoľvek drahým make-upom mi vydržala pleť tak do dvoch hodín na party. A s použitím tohto dermacolu som išla domov o pol piatej rano s dokonalým nalíčením, dokonca aj po sprche vydržal - je vodeodolný dole išiel iba s odličovačom :)