7-dnova pauza

jankaaaaaaaaa

spravila si chybu, pretoze ak si poslednu tabletku z prveho blistra zobrala v stredu, mala si mat 7dnovu pauzu, a na osmy den zobrat tabletku, cize az vo stvrtok, nie v stredu. ale ochrana nebola narusena. takze v pohode. a teraz ked si poslednu tabletku zobrala v utorok , tak prvu beries az v stredu. a takto to ber uz stale. 7dni bez tabletky a na 8my den prva zabletka...
inac to vsetko je presne rozpisane v letaku

lindynette30

Ahojte, beriem tuto antiku, zacala som prvy blister v stredu (1.den mestruacie), a poslednu, 21. tabletku vzala opat v stredu. Potom som mala 7-dnovu pauzu a novy blister zacala opat v stredu. Tento druhy blister mi vsak skoncil nie v stredu, ako som predpokladala, ale v utorok. Teraz mam mat 7dnovu pauzu do dalsieho utorka, alebo som nieco niekde pokaslala? Myslela som, ze zacinanie/ukoncenie blistra bude vychadzat stale v rovnaky den..

zuzanka2221

AHOJTE.ja si myslim ze chranena si neni nikdy na 100%,teda ziadna antika nie je 1 00% jedine tak abstinencia.momentalne berem novynette a tiez mam 7dni pauzu.a zatial sa nic nestalo hoci mam menzes len 3dni.je jedno ci beres tabletky ktore obsahuju 28pirul alebo len 21.tych zvysnych 7 je tam len preto aby si ty a tvoje telo nevyslo z akehosi kolobehu.takze sa nemas coho bat.

tinka *

Ja som tiež brala HAk a vždy sme s piateľom fungovali naplno aj počas 7-dňovej pauzy normálne a nepoužívali sme dalšiu ochranu.

slavina

Je to úplne bezpečné.Môžem potvrdiť.Počas 7 dňovej pauzy je v organizme dosť hormónov na to,aby Ťa chránili.