Kam s tym?

Príspevok v téme: Kam s tym?
neskusena

chcela by som sa opytať....keď máte s partnerom peting...maznáte sa a to všetko...proste predpokladám, že váš partner pri to nepoužíva kondom, keďže nedochádza k styku...tak kam potom s jeho semenom ? ...aby zase nebolo všade po izbe či po posteli ?...čo vtedy robite?...nehovoriac o prehltnuti ...ďakujem

neskusena

nie neskusili sme to.....viem, že aj jemu aj mne by to bolo take divne, keby sa mi mal vystriekať na bruško...

neskusena

21,23 a sme spolu vyše roka a pol.....ja nehovorim, ze je to uchylne, len že sa s tym nejak nestotožňujeme bohužial....

toto

Len tak btw, ak to nie je tajné koľko máte rokov, ako ste spolu dlho ?
A to čo tu bolo spomenuté, to praktizujú asi všetci, takže to nie je nič úchylné, keby na teba chcel vyšplechnúť niečo iné, tak to by mohlo byť divné...

neskusena

to nie je o tom,že som neskusena, či náš vzťah nedospel do tohto štádia....proste sú ľudia, ktorí sú v tomto viac konzervatívni možno...asi tak by som to povedala...je pravda, že nie sme až tak ďaleeko (ja si ho neberiem do pusy ani nič) a prave preto som sa pytala na nejaké riešenie...

čočka

Bože,ale si neskusená! Mne môj naznačí,že už bude a ja si ho dám do pusy,sajem,cmuľam a všetko zpapkam,ešte ho vysajem,že mu splasnu vajíčka,vtedy až zamdlieva od rozkoše a ešte mu ho dráždim dalej!!! Občas sa stane,že mu ho postavím znovu a vtedy si dáme hned druhé kolo!!!

jankaaaaaaaa

ja si mylsim ze vas vztah vobec nedospel do stadia aby ste mali nejake intimnosti ked sa hanbite robit take veci.

Patricio

to čo je za ťuťko, keď by si to ku tebe ako žene nedovolil? To je niečo ponižujúce či čo? To sa normálne robí. A nechápem, čo je na vreckovke divne. To je klasika, keď mi to ide dievča robiť rukami, tak ma dopredu nachystanú vreckovku, aby mohla ten bordel utrieť. Alebo chceš aby to stieklo na posteľ a potom by si musela drhnúť? Alebo Ti teda poradím. Keď mu tam nechceš šibrinkovať s vreckovkou pri jeho vrchole, tak si ju len skri niekde, keď už bude striekať, tak tam daj dlaň, aby Ti to vystreklo do nej a nie do vzduchu a kade tade, ono sa Ti to od tej dlane odrazí a všetko skončí na jeho bruchu a penise. Potom len vytiahneš vreckovku a poutieraš. Ak máš problém aj s týmto, tak potom ešte vynechajte intímnosti.

mataBB

co by si nedovolil? vystriekat sa ti na brucho? a to uz preco? vy ste co za dvojicu? ci vy len pod perinou so zhasnutym svetlom..pises to ako keby ta tym ponizil ked to urobi

neskusena

nemame to pomylene, len by si to ku mne ako ku žene nedovolil....a obaja sme dospeli nejde nam len o pusinkovanie...