Dnešní muži

Príspevok v téme: Dnešní muži
soffia

Absolútne ma nebaví terajší spôsob "bytia", myslenia, konania mužov, je mi NESKUTOČNE ľúto, ako DRVIVÁ VäČŠINA (nehovorím, že všetci) mužov hodnotí ženy...podľa najnovších pozorovaní by žena mala byť min dokonalá, veľmi inteligentná, s dobrým vkusom, nie "chudobná" čiže aasi aby sa nemusel báť že na narodeniny nedostane parfém za 30 ale za 150 eur . Nebaví ma to ich správanie a la žena po menopauze, nebaví ma ako už nedokážu prísť a narovinu povedať ALEBO ASPON cez ten debilný FB napísať, čo cítia, stačí pozvať von !! ... nenavidím doslova to trápne predvádzanie sa ako malí 10 roční chlapci .. nedokážem zniesť nemistne poznámky typu "za koľko" alebo " ak nechcemš, pal do ...kade ľahšie..." nerozumiem už len to kde je aspon minimálny náznak úcty k ŽENE ! jaj ozaj zabudla som, asi to že po mesiaci chodenia ti navrhne, že aspoň 10 % tvojích výdavkov na antiku zaplatí on ! ... nepotrebujuem počuť váš názor, len som to konečne chcela dať zo seba von ... ( pre ZAUJIMAVOST mam 16 a nie 35, a nie som feministka, milujem muzsku pritomnost, ale cim dalej tym viac sa od nej distancujem, ked vidim ako to TERAZ na tomto svete "letí" ...AMEN !

milli11

Pre smajliQa, jajka a vlastne aj ostatnych.
Ja poznam chalana, ma 20-tku a chodi teraz so zenou, co ma skoro 34-tku. Ona je vydata, ma deti. Jej muz dokonca pozna tohto jej milenca, chodili kedysi spolu na zurky, ale vtedy este nebol jej milenec.
Ja nechapem. Co vidia niektori mladi muzi na o dost starsich, vydatych zenach s potomkami? To je dnesny hit alebo co?
Pochybujem o tom, ze to bude nepritomnou matky v jeho zivote. Poznam jeho rodicov a su to slusni a rozumni ludia.

jajka001_

no, pekne svinstvo. z tych produktov kupujem kavu Jacobs. asi ju zacnem kupovat v rakusku, tam bude asi kvalitnejsia.

lost

Sice moja tema vyhrava, tak trosku aj tu pomozem prispievat :D

spravy.pravda.sk

vidis jajka001? :)
presne toto mam na mysli

90% ludi ide kupit zemiaky za 1 cent, ale 100% hnile, ale hlavne ze boli za 1 cent, a tak, zvysok populacie kvalitne zemiaky nema sancu jednoduchou cestou dostat..
i ked toto je kompexnejsi problem, pretoze 80% slovakov je zotrocenych, cize jednoducho povedane vykoristovanych, a nie je mozne kupit kvalitny produkt.

cize cele je to strateny pripad..

lost

george303

a kde inde, ked ani na pivo (ani kofolu) nechodim? :P

niekto bude mat hold smolu, patrit do 0,00000001% :D :D :D

lost

jajka001_

hej je ich vlemi malo, ale tam spociva problem, ze ta mensina ludi sa musi prisposobit k blbemu systemu :)

cize teoreticky neexistuje absolutna sloboda cloveka :D

rofl

ale ved chlapi maju aj teraz svoj vlastny chlapsky svet. na to netreba ist na vojnu. aj ked co som pocul zazitky jedneho kamarata, tak to musela byt celkom sranda. :)

jajka001_

to je sice pravda, ale na druhej strane kolko je takych? :)ktori maju nejaky plan. podnikatelsky zamer, vyskum alebo cojaviemco :)
kedysi na výšku nechodilo tolko ludi. toto byval najvacsi problem, kym si nemal po vojne, nechceli ta zamestnat, plus ak si mal frajerku,no uplna pohroma :)) ale zas na druhej strane to overuje silu vztahu. a pokial islo o to, byt v robote (a zarabat, tie peniaze veru chybali) a byť na vojne, no, v praci si uz cely zbytok zivota. na tej vojne si to aspon uzijes. ak si teda silna povaha a nie nejaka padavka, ti slabsi to tam mali horsie. ale zas ich to tam trochu oťukalo a viac scelilo. mala ta vojna svoje vyhody.