Prsia

Príspevok v téme: Prsia
barbie12

Kočky, takže jedne sme obdarené viac iné menej. Ja sa nemám čím chváliť, chcem to zmeniť a silikónové prsia si neprosím.. :( viem o tom že existujú tabletky na zväčšenie poprsia len neviem presný názov. Máte skúsenosti?Ak áno napíšte mi názov lieku. Zas, niekto mi tu napíše že niečo také neexistuje ale ba! Existuje, vezmite si že ak sa chlap zmení na ženu, nasadia mu hormonálnu liečbu a narastú mu aj prsia.

SairaHAhmed

ojoj svet je taký hrozný, ale jediné nad čím sa vy trápite- chudá ako štira a kozy veľké ako polica. škoda že pre vás nedostať dáke cici ktoré sa dajú obliekať

Coshida

keď ťa tie malé kozy až tak moc štvú, tak si našetri na plastiku a máš po probléme. nie dáke somariny do seba pchať, vyhodiť peniaze za to a efekt nulový. hádam neveríš na takéto zázraky :D

juliaaa

vidim slecny ze toto forum urcite nie je o radacha ale skor o klebatach.. myslim ze ta co sem pride a chce pripadne najst nejaku radu alebo linku nema sancu.. takze dakujem :( to co ma alebo nema judiniova je jej vec a ziadnu normalnu zenu to ani nezaujima..

žažiká

to je somarina ta podprda i ja ako predavacka by som povedala ze napriklad hento som predala i tej a kazdy si mysli ze ma silikony... je to len marketingovy tah ako zarobit. Na nej vidno ze ma silikony ved ked si porovnate tie fotky ziadna podprda by to neurobila ked raz cicaky nemate a ani tabletky. Mozno antiky o pol cisla sa naplnia co som si tak vsimla u kamaratiek co ich brali a ked prestali tak splasli. na tej foto vidno ze ich ma umele...ved je krepy tazi sa jej vyslovit kolko ma rokov kde to priznat plastiku

tinuska111

nuz keby ich priznala tie silikony uz by sa o nej tolko nepisalo, aj zla reklama je pre nu reklama
ale je sexy, ale niekedy mam pocit ze smotanka je len jej prezentacia uz to neni to co to byvalo

barbie12

jankaaaaaaaa

Ďakujem za ten link, tiež som premýšľala, že ako sa jej to mohlo podariť... Túto neviditeľnú podprsenku vídam v obchodoch často ale akosi jej moc neverím, má s ňou niekto skúsenosti?

maria1113

judíniová má silikónové prsia, robil jej ich dr. Červeň v Novamede v BB, nechápem, prečo to stále zapiera