tehotna??? vyjadrite svoj nazor prosim

Príspevok v téme: tehotna??? vyjadrite svoj nazor prosim
maminka2222

Zdravim.... uz 4. den mi meska menzes.... nemiesto toho mam taky bielo-zlty vytok ktory nesvrbi ani nezapacha.... s priatelom sa aj pokusame o babo.... brusko ma pobolieva ako pred menzesom ale ta bolest nie je taka vyrazna, necitim ani napatie v prsnikoch, ktore ale pred menzesom zvyknem mat a strasne mi chuti jest, nemam problem prejst od sladkeho ku kyslemu a potom k slanemu :D .... co si o tom myslite??? chcem si spravit aj tehot.test, ale myslim ze je este trochu skoro.... dakujem

jajka001_

mne nebyvalo ani zle ani som nemavala divne chute ani žravá som nebola. keby som mala menzes tak ani neviem ze som tehotna.

Barborka1558

Babule kazda sme ina a ja som tieto priznaky mala hned na treti den.papkala setko co doslo do cesty bolest prs a oblieval ma pot studeny.dokonca na 5ty den ma svihlo o zem.a test?nakolko mam vysoky bilirubin ma oklamal.doktor mi potvrdil tehotenstvo po 10tich dnoch.takze nie vsetky mame rovnake stavy.kamoska si robila 6testov a vysiel len jeden a to bola v 3tom mesiaci.nic necitila inak len ju tiez oblialo a mala aj menzes.drzim palce deti su to najvzacnejsie na svete

Lulu2011

weva - dobre :))) len proste sa cudujem, ze este bezi ten mýtus, ze pri otehotneni chuti nejak extra jest, toto plati v pokrocilejsom stadiu tehotenstva, urcite nie na zaciatku

Weva

presne ako vravis Lulu - prsia na roztrhanie a furt na zachode... nevolno ani nie ale jedlo do seba dostat priam umenie :) ale ved maj pochopenie, tiez som si to povedne predstavovala celkom inak :)))

maminka - drzim palce, nech to dopadne podla toho ako si Ty prajes!!!

Lulu2011

neviem preco kazda spomina, ze jej chuti jest, ked dufa, ze je tehotna :) najobyvklejsi je opak, ze cloveku jest nechuti, ja som dokonca na zaciatku tehotenstva schudla, lebo nic mi nechutilo, druhý znak je, ze prsia bolia velmi a zena chodi castejsie na wc, na malu potrebu

drzim palce vsetkym, co chcu otehotniet, pri meskani 4 dni, uz tehotenský test musi byt pozitívny, treba ho urobit

mataBB

ja ta ako nechcem odradzovat, kedze sa pokusate o babo tak ti to prajem, ale nespoliehaj sa na taketo "priznaky", lebo tie mozu suvisiet aj s menzesom, ako si sama napisala

urcite si urob test a daj vediet ako si dopadla, drzim palce

maminka2222

Weva ano, normalne mavam pravidelny cyklus....
mata ako som uz pisala, ak narazas na tu chut do jedla tak tu mavam aj pred menzesom... cize asi mas pravdu ze urcit to ako priznak tehotenstva- tak na to je skoro...
kazdopadne dakujem za nazory