Bol to najlepsi sex mojho zivota

Príspevok v téme: Bol to najlepsi sex mojho zivota
mala_zabka

Dakujem osudu, ze mi ta poslal do cesty. Nikdy som nic taketo nezazila. Ten sex bol jednoducho uzasny. To, co som nazyvala sexom doteraz, bol velmi slaby odvar, i ked s orgazmom... Mozno mas vycitky, mozno ich v kutiku duse mam aj ja. Lutujem zeny, ktore v zivote nezazili orgazmus. Lutujem zeny, ktore nezazili takyto sex... Dufam, ze sa spoznas... a ze sa zajtra budes tvarit akoby nic, ako sme sa dohodli :) ja nebudem moct, budem sa usmievat..........

eklhaft

Asi to zostane na mrtvom bode , pretoze ani v prispevku nebola ziadna otazka ,tak asi netreba ani na nic odpovedat , ale nech ma dievca radost.

mala_zabka ,,, ked si najdes znamost na cely zivot , prajem Ti ,aby aj on bol taky ,ako tento. Co viac dodat. Ahoj.

alussska

Načo to riešite ? Život ju naučí ! Zaujímalo by ma, aký mala dôvod napísať to do fóra a na čo bola potrebná tá dohoda?

ta3

Eklhaft
mas pravdu nezaskodilo by, ibaze som to myslela tak, ze Mala zabka (prepac) sotva ma cim rozmyslat, treba len dufat, ze kym vyrastie, trochu rozumceku nadobudne

AdamKrt

Zdalo sa mi, akoby to pisala moja priatelka. Ale potom tam posledna veta o dohode... Ziadna dohoda o tvareni sa - o nicom nebola :) Takze:

ja to nebyl :)