HAK LIndynette 30

papiernička

A inak, beriem ju aj ja asi rok, a žiadne problémy. Nepribrala som z nej, ani nič podobné. Ako keby som ju ani nebrala.

papiernička

Ja čo viem, tak lindynette 30 je vhodná pre mladé baby a práveže má vyššiu dávku hormónov. Lindynette 20 má nižšiu dávku a tá je vhodná pre staršie.

jankaaaaaaaaa

pretoze take nizke davky hormonov mladym zenam mozu sposobit predcasne rednutie kosti, nedokonceny vyvin, neudrzanie cyklu

papiernička

Jankaaa, s tými cigaretami máš samozrejme pravdu, ale prečo myslíš, že táto HAK je nevhodná pre mladé baby?

jankaaaaaaaaa

preboha.. mas 17 r okov a uz fajcis a uz beries aj hak???? a este hak uplne nevhodnu pre 17rocne dievca??? tvoj lekar musi byt dost mimo.. a navyse ked sa ta ani neopytal ci fajcis.. ak gynekolog vie ze pacientka fajci, nesmie jej predpisat ziadnu hak.. ale budis. davaj si hak nadalej a este hned si k tomu zapal aj cigaretu a este si nezabudni davat aj pohar alkoholu. urcite ti to prospeje

19Ejka

noo, ved to mi je jasne, ja nedokažem hned prestat, ale postupne ano, už davnejsie som chcela prestat no teraz mam vačši dovod :) a dakujem

papierička

Ejka, na letáčikoch a aj odborníci hovoria, že pri žiadnej antikoncepcii by sa nemalo fajčiť. No asi každá žena ak fajčila a potom začala brať antikoncepciu, fajčiť neprestala..