Už pol roka mám zaľahnuté v uchu

Príspevok v téme: Už pol roka mám zaľahnuté v uchu
mnamka257

Som z toho zúfalá. V uchu mi zaľahlo, keď som bola chorá- asi takna jeden deň, potom to prešlo, no o po krátkej dobe sa to vrátilo a už neustúpilo. Minule mi v uchu akoby praskla vzduchová bublina a zase som normálne počula. Ani neviete, ako ma to potešilo. No po niekoľkých minútach sa to zase vrátilo. Keď si ľahnem na ucho, ktoré počujem, tak tým druhým- zaľahnutým, nepočujem takmer nič- ani keď niekto vojde do izby. Keď sa ma niekto na niečo potichšie pýta a ja som k nemu otočená tým uchom, v ktorom mám zaľahnuté, musím ho požiadať, aby otázku zopakoval. Vyskúšala som všetky "overené" triky, ale nič. Zvykla som si s tým žiť, no minule, keď som na tých pár minút počula normálne, ma to zase začalo trápiť. POkiaľ by ste mi pomohli, ani neviete, aká vďačná by som vám bola.

Diankka

Jedna známa mala podobný problém...a príčina sa odhalila až vtedy, keď šla na rontgen. Cysta v dutinách + upchaté dutiny, čiže jej prerážali dutiny v narkóze (keďže v nich mala aj cystu). Nebolo by odveci ísť na ten rontgen.

mnamka257

no asi to ani nijako inak nepojde, ale tak predsa by som to este rada skusila, nejako bez toho, ale aj tak diki :-)

[zruseny3]

bez k lekarovi. nic za to nedas. a budes ok. ja som tiez mala mesiac zalahnute v uchu. po nádche. poriadne som nepocula. dala som si jeden protialergicky liek a pohrozila, ze pojdem k lekarovi. no.. hned sa to zlepsilo. :) ale stale mam pocit, že to nie je ok. a ked budem mat viac casu, tak k nemu budem musiet urcite zajst, nech mi uska precistí a skontroluje.