minibazar

Príspevok v téme: minibazar
aron01

vie niekto, ci sa da verit objednavatelom cez minibazar? chcel by som si objednat nejake pripravky od firmy now, anglicky ale neviem, a internet ma priviedol ku objednavatelom na minibazare, ktori pisu, ze objednavaju viacero naraz a potom to rozposielaju na konkretne adresy. ma s tym niekto skusenosti? nie je to podvod? preco by to kto robil??
dakujem za kazdu odpoved.

bibi123

chod na stranku www. rng. uforum. sk tam si zaloz temu a rng Ti ochotne konkretne poradi, ktore vyrobky-tu to ma zakazane. je to velky odbornik a tam sa vyjadruje dost polopatisticky...
inac sranda je, ze tym doplnkom som moc neverila, ale napr. vcera rano som citila na pere, ze mi ide vzniknut herpes, tak som si kazdu hodinu namiesala gram vitaminu c s aloe, na to betaglucan a probiotika a ulala-dnes po herpese/trpnuti pier ani stopy...

aron01

velmi pekne dakujem!
teraz uz len neviem, co objednat. chcel by som nieco na precistenie tela, rng tu spomina vzdy enzymy, probiotika, len neviem ktore. nevyznam sa v tom a on sa vyjadruje dost odborne a malo konkretne pre laika...:(
no ale nieco skusim,snad sa trafim. este raz vdaka!

bibi123

www.nbs.sk tu mas kalkulacku s aktualnym kurzom, len si navolis USD - vychadza to cca. 22EUR=31,05USD. Ak to objednas do tych 31,05 bez postovneho, tak sa to nezastavi na colnici a pride Ti to hned domov.

aron01

bibi123
velmi pekne dakujem, aj za snahu este raz pridat odstraneny odkaz, idem to hned pozriet. je mi to trapne, ale ani neviem prepocitat tie dolare.... :(((
a oni to poslu priamo na moju adresu??
vdaka!!

bibi123

Zadavam este raz, lebo mi to odkaz odstranilo - tu sa nejedna o reklamu, len pomoct cloveku!!! treba zadat bez medzier - www. rng. nazory.eu kde-kupit-potravinove- doplnky /najlacnejsie -z-usa. html

bibi123

aron01-no bol by si hlupy, keby si si doplnky objednaval z mimibazaru-cena je raz tak vyssia. Ked si objednavaju viaceri naraz-nevyhnu sa plateniu cla+dph, takze sa naklady navysia o 20% dph+clo. Ja to robim tak, ze objednavam cez iherb.com, kde je postovne nejake 4 dolare na Slovensko, ked objednam do sumy 22eur(bez postovneho, na krabici je nalepka len za cenu produktov, takze ho nezastavia na colnici). Dnes uz kazdy clovek rozumie anglicky, tak popros niekoho z rodiny, z kolegov, pripadne cez google translator, stoji Ti to za tie peniaze a nervy. tu mas o tom viac - -odkaz odstránený-

aron01

dakkujem vam pekne za odpovede. mne islo skor o to, ci su tie pripravky z usa prave, ci to nie su nejake doma vyrobene falzifikaty alebo tak...

polepetko

No, nakupovala som tam už viackrát, vždy to bolo v poriadku, ale práve teraz mám dosť negatívnu skúsenosť..

Po tom, čo mi predávajúca oznámila, že zásielka s tovarom sa cestou na SVK stratila, som ju požiadala, aby mi teda vrátila peniaze. Už čakám asi dva týždne, kedy budem mať späť svoje peniaze a pani predávajúca mi už ani neodpovedá na e-maily a neviem čo mám robiť.. Objednala som tovar za 52 EUR a nie je to pre mňa malý peniaz..