Ovulacny test, vase skusenosti

zuzita123

Ahojte..
Mam taky problem. mam velmi dlhu menstruaciu, niekedy az 13 dni. Lekarka sa mi k tomu niako specialne nevyjadrila. Uz som si na to aj zvykla. Ale trapi ma otazka, ze kedy vlastne ovulujem. Kedze ovulacia by mi mala prebiehat zhruba ten 12. - 13. den. Mozem ovulovat aj pocas uz konciacej menstruacie?

nikka13

baby ja viem ..ale ked neviem co by ta tableta somnou porobila necitala som o nej nic dobre..ja to radsej risknem ..keby aj naahodou ze babo bolo no tak bude..svet sa nezruuti..ale tak myslim ze nebude

geekygirl7

nikka13:
Preco si si nedala poradit uz vcera? Stale si omielas to iste dokola. Vcera ze je este skoro na ovulaciu, no ale ocividne ovulujes. Spermie v priemere prezivaju 3-4 dni (a s tym sa aj pocita pri vypocte plodnych dni), nie je to nic nezvycajne. Najlepsie sa im dari prave pred ovulaciou, v plodnom prostredi, vtedy vydrzia najdlhsie. Ale vsak rozhodla si sa po svojom.
Drzim ti palce aby to dobre dopadlo. Ale ked teda sexujute bez ochrany prestuduj si to lepsie.

nikka13

noo nechcem otehotniet ..verim ze z toho nic nebudem ..neviem ci by tam tie spermie boli ozaj schopne vydrzat aj 4 dni ci kolko...podla mna nie..aj ked ono to zalezi od chlapa to je pravda niektori maju super spermie ze mozno vydrzia aj 6 dni a niekoho ani den ..

mimisek

Telo nie je stroj, aj mne sa stava, ze ovulujem vcassie ako na 14-ty den... Takze ty nechces otehotniet? Tak to si si mala dat radsej tabletku po ako si robit ovu testy...

nikka13

tak ja neviem ci to je ovulacia ...totizto nemavam to stale..a teraz s ami to zdalo niako skoro ved dneska je len 10 dc.....uz som si robila takto testy na 12 dc a vtedy bola ciarka uz pekne tmavaa..teraz je zatial svetla..tak ja neviem boze..dufam len ze spermie nepreziju do ovulky :)styk sme mali na 8 dc..

mimsiek

nikka13 pekne ovulujes. Ibaze snazit sa treba pred ovulaciou. Neviem, naco si vobec robis testy, ked ti telo presne hovori, kedy ovulujes.

nikka13

Baby ja mam od vcera take slabe pobolievanie sem tam v podbrusku alebo len na jednej strane na lavej ..taky pocit pichania alebo tlaku neviem ako to mam opisat..a zda sa mi ze aj viac vytoku mam .......na ovulacnom teste slaba ciarka druha zatial ..teraz som si nedavno robila dalsi ten palickovyy aa tam je tiez zatim slaba ciarka...mam este 4 urobim si dalsi zajtra

tiny

Nič som pred tým nebrala žiadnu HAK, stravujem sa zdravo som štíhla takže nechápem, a hlien mám divný ale nie taký aký by byť mal, ale na gynde mi povedali že vo vzorke čo mi brali bolo všetko ok. No to si ma nepotešila že ta ovulácia teda nemusí byť aj pri pravidelnej m. Uvidím budúci mesiac a navštívim lekára.

Najčítanejšie články