Poradťe mi prosím ako dalej, som na dne

Príspevok v téme: Poradťe mi prosím ako dalej, som na dne
0011

S mojim priateľom, s ktorým som skoro dva roky sme sa vo štvrtok pohádali a rozišli,no v piatok sme sa dali dohromady. Ale odvtedy je to veľmi zvlášne, ani sa neozve, a mne je blbé sa mu stále ozývať prvá. Myslím že ma berie ako samozrejmosť a prwstáva si ma važiť. Nechcem byť bez neho lebo ho veľmi milujem a on to dobre vie.. Čo mám robiť, aby som ho získala späť? Lebo takto mám pocit, že ani môj nie je:(

JBS

myslim, uz to lepsie asi nebude, alkohol je svinstvo. porozpravaj sa s nim, ze ho budes musiet opustit, ak neprestane pit.

osamela

dobry den chcem sa poradit lebo uz dalej neviem co mam robit ,zijem smanzelom uz 17rokov a teraz v poslednom case vela pije a neda sa snim vobec komunikovat ,navrhla som mu aby sa isiel liecit ale odmietol to ,ja uz dalej neviem ako mam zit a trpia aj deti .pomozte mi.dakujem .

Deria

mimi, predovsetkym sa nauc jazyk! je to dolezitejsie, nez si myslis. tiez nezijem na slovensku a mozem ti povedat, ze pokial som sa nenaucila jazyk, necitila som sa tu dobre, pretoze bez toho si ako odrezana od sveta, nemas priatelov a ani si ich takto nenajdes. tvoj manzel to vie a jemu to mozno aj vyhovuje, ze si na nom zavisla. horsie je, ak to zneuziva. preco je taky naladovy? nedavas mu nejako dovod, preco sa napr. pohadate? hm, si v nelahkej situacii. v cudzom svete a byt zavisla na muzovi, ktory nema pre teba pochopenie, to je tazke. nemas sa vlastne ani komu vyzalovat, ked ti je tazko. ale pracuj na sebe, uc sa, snaz sa kontaktovat so susedmi, chod do obchodov, konverzuj, tak sa najrychlejsie naucis. ono to trochu potrva ale cim prv zacnes, tym lepsie a mas aspon nejaky ciel. uvidis, ako sa bude tvoje manzelstvo dalej vyvijat ale snaz sa byt viac samostatnejsia. mala by si mat nejaku priatelku, lebo zanedlho sa takto zblaznis.

ivana45

oo11, ako ste to mali pred hadkou ? Zvykol volat alebo pisat on tebe alebo ty jemu alebo narovnako ?
Myslim, ze by si nemala robit paniku a zdisciplinovat sa. Chlapi byvaju pohadkach dlhsie zdemolovani nez zey. Ale - je to fakt rozne.
Dajte si pauzu. Ak ta chce, nic sa nestane. Oddychnete si od seba.
Ak ta nechce, nic nezachranis vnucovanim sa, naopak. Cim skor to zistis, tym lepsie.

veron25

0011 celkom presne viem o com hovoris....ja som taku chybu urobila hned v dvoch vztahoch po sebe... a teraz sa tiez z oboch spamatavam a mam pocit ze mam z toho okrem psychickych problemov uz aj zdravotne.... Ale ja som robila take veci ze kvoli tomu druhem som cestovala cez cele slovensko takmer kazdy vikend :D a zanedbavala som seba, rodinu, priatelov... Je to tazke ale treba si uvedomit ze su to len chlapi... Vacsina z nich nas podvadza, klame, vyuziva... Kup si radsej havina ten o tvoju lasku bude stat a bude ti ju aj davat.... od chlapa to nikdy necakaj...Jasne ze treba mat aj chlapa ale treba si zachovat chladnu hlavu...

mimi172344

ahojte mam taky problem som vydata vyse 3rokov a myslim si ze nieje to najlepsie manzelstvo.je odo mna 13 rokov starsi pred nedavnom sme sa prestahovali do zahranicia ja som s dcerkou na materskej a on chodi do prace.niekedy ma blbe dni a krici mi aj take veci kt. by mozno ani nechcel povedat napr. ze ked chcem ist domov na slovensko tak mam ist on ma nedrzi a velmi dobre vie ze som na nom financne zavisla lebo nepracujem tak ako by som sa na to Slovensko dostala.V posledom case hovori o bitke ze mi jednu streli a spametam sa.Inokedy je uplne iny dal by mi aj modre z neba aj malej ale niekedy povie take slova ze uz nemam chut dalej s nim zit ale ja ho lubim a som tak povediac sama .Neovladam jazyk aby som mohla pracovat a kde dam malu?neviem co robit poradte.

el nino

uplne suhlasim s tym co napisali ostatni..tym ze sa mu neustale ozyvas, staras sa o to aby bol on stastny...nie v prvom rade ty...tym ze urobis vzdy prve kroky ty...a vsetko vsetko len ty...naco je potom vo vztahu on/?? uvedom si ze muz potrebuje zensku tak trosku neistu z casu na cas...nech on ma strach...ze ta strati...predstav si seba ako tu najvecsiu vyhru, ktoru on moze dostat...a podla toho konaj, ked si samu seba budes vazit..a povies si ze prave on by sa mal bat o to aby ta nestratil...tak tak budes aj reagovat na vsetko,on to vyciti...a bude o teba bojovat...ak ovsem ta lubi a este mu stojis za to...a mimochodom strach je ten najhorsi pocit, ktory brani cloveku byt sam sebou a vidiet veci z ineho pohladu, zbav sa ho...normalne si predstav svoj zivot ako by bol bez neho..co by si robila, co by ta naplnalo, najprv zisti to...a zacni sa tomu venovat radim ti....nebudes tak naviazana na neho....a uvidis vtedy si ta zacne vazit...a budes mu vzacnejsia, ked budes zit akoby svoj vlastny zivot...nie jeho...hovori sa nie?....mozem ti akurat DOVOLIT stat sa sucastou mojho zivota, nie vsak jeho zmyslom....riad sa tym...mimochodom uplne ta chapem bo som nedavno bola v uplne rovnakej situacii...a ten strach a zavislost ti nedovoluje ani zit....cloveka boli cela hrud,srdce, nemoze poriadne spavat..budi sa uprostred noci....dusi sa akoby...cela jeho dusa....drzim prstiky...oslobod sa....a uvidis...udeju sa zazraky...:P a sorka za romany...:DD

kikuška1

To je pravda neozvat sa mu i ked ja mam podobny problem až na to ze mame dve deti a som na materskej.zariadili sme si byt v cechach a poslal ma k vode a to takym blbym sposobom.isli sme na slovensko na diskoteku aj s kamaratkou.on sa na chvilu od nas vzdialil a ja som uz mala len sms ze je koniec.vraj chce byt sam.som aj ja na dne.stale som mu pisala a volala.no prestala som ho kontaktovat a zacal mi volat sam.vraj nas lubi len potrebuje čas.

elsa5.5

neviem aký bol dôvod hádky a rozchodu,či to bola prvá hádka...,,či už je z tých hádok vyčerpaný,nájdi si svoje záľuby,nedávaj mu pociťovať že si na ňom závislá...