Vynechavanie srdca - srdcove choroby

Príspevok v téme: Vynechavanie srdca - srdcove choroby
k3

mohli by ste mi prosim vas poradit moja priatelka je chora na srdce mala anginu pactoris alebo ako sa to presne vola a potom jej to prestalo o pol roka sa jej to vratilo zacalo jej vynechavat srdce a ma bolesti v hrudniku velmi sa o nu bojim prosim pomozte mi niesu na to neake caje,ludove liecitelstvo...
neda sa to vyliecit? alebo aspon aby to uz prestalo mail: lssj@orangemail.sk

slovacik

Pohyb mám začal som ľahšie behať a cvičiť ale akupunkturistu v meste nemám. Nie sú mejaké body na stimuláciu? Myslím akupresúra?

mjanik

srdciari-veľa pohybu,srdce je sval,ktorý potrebuje pohyb,dobrá je aj akupunktúra,zaberá hneď po prvom sedení

slovacik

Dobrý deň, ja mám od silvestra komorové extrasystoly a tiež sa neviem toho zbyviť užíval som selen, magnezium, calcium, vitaminy a proste nic. Dokonca ani lieky Rytmonorm a Sotalex nezaberá. NA echu mi zistili že mám nejaku ľahku poškodenú nejakú chlopňu ale údajne s toho to nemôže byť. Teraz som začal ľahko behať. Mám však vysokú sedimentáciu a doktroka mi vzala aj krv na zápalové vyšetrenie srdca. Bol som u nejakého pána čo ma nejaký prístroj kde by mu malo ukázať čo je poškodené. Tak údajne tie extrasystoly sú z nervou ale tuiež mu vyšiel nejaky zápal na rdcovom svale. Ja som s toho tiež na nervy a neviem čo ďalej tak ma posiela doktor do rytmologickej poradne. Ale v 40 si dávať pchať nejaké katetre do srdca sa mi moc nechce no ale tiež žiť s extrasystolami nie je nič príjemné. Prajme si skore uzdravenie a dúfajme že to prejde. U mňa sa to objavilo zničoho nič. Raz poobede a odvtedy to mám už mesiac Hrozne.

klára21

Ahoj Nela, si ešte veľmi mladá, ja by som sa žiadala na vyšetrenie ku kardiológovi, môže ti urobiť aj ECHO vyšetrenie. JA mám tiež srdcovú aritmiu a to odvtedy ako som veľmi spadla a tým pádom mi údajne vpadla chlopňa do komory-vraj. Lieky na to neberiem, len chodím pracidelne už roky na kontroly. Aj mne vynecháva a ešte ma poslali aj do spánkového laboratória, lebo manžel si to v noci všimol, že ani nedýcham a aj dlhšiu dobu. Nuž ale tam som ešte nebola. Určite sa poraď s lekárom.

RNG

Hloh(prirodzeny ACE inhibitor, vasodilatator a silny antioxidant), mineraly na kosti alebo aspon magnezium.
A treba si cistit cievy od tukovobielkovinnych nanosov, 1 lyzicu cisteho lecitinu, granulatu raz az 2 x do tyzdna.

nela

neviem ci mi u pomozete s mojim problemom, mam 18 rokov a par krat asi za posledny rok (3-4x) som mala nieco ako srdcovu aritmiu ale nie som si ista ci to je v mojom veku mozne, zacitila som neprijemny pocit ako by nepravidelny uder srdca. nemam nadvahu minimalne raz za tyzden cvicim, stravujem sa normalne, je to u mna mozne? co mam robit