Preco som stale sama?

Príspevok v téme: Preco som stale sama?
Quentinka

Ahoj.Tuto temu nepovazujem za problem ale zacina ma dost trapit.Mam 25 rokov,externe studujem VS,pracujem na zodpovednom poste,kde mam pod sebou par ludi.Dovolim si tvrdit,ze som pekna zena,prilezitostne robim modelku svojmu znamemu fotografovi alebo priatelke,ktora ma modelingovu agenturu.Sportujem,vzdelavam sa,stretavam sa s ludmi,ale predsa som sama.Vo svojom zivote som nemala normalny vztah,vzdy sme sa nakoniec s dotycnym rozisli a uz par rokov o mna maju zaujem len zenati muzi alebo muzi,ktorym ide len o sex.Chcela by som vediet,co si o tom myslite,najma muzi,kde moze byt chyba,casto nad tym premyslam,niekedy ma to uz dohana k placu.

Quentinka

Mam viac priatelov muzov,ako zien,cize sa castokrat nemam ani komu vyrozpravat o takychto zenskych veciach.Muzi,kamarati,mi vzdy povedia,ze dovod je ten,ze vyzeram ako babika na jednu noc,tak,ako ste to napisali i vy.Problem je ale ten,ze ja si tak vobec nepripadam,dokonca nemam ani take sebavedomie,ako si mozno vela ludi mysli.Nie som typ zeny,ktoru bavi behat po kavickach a obchodoch,ovela radsej by som bola doma s muzom pri vinku a dobrom filme.Partnerky mojich kamaratov so mnou nekomunikuju,casto pocuvam i v praci,ze niektore zeny ma jednoducho nemaju rady.

Deria

viem asi ako sa citis. robila som 15 rokov v umeleckej brandzi, mala som casto obdobie ako ty. bola som pomerne uspesna, dobre vyzerajuca, stredobodom pozornosti, mala som vela priatelov ale v podstate som sa citila casto sama. tuzila som tak, ako kazdy clovek po laske. pokial som nechcela znamost na "jednu noc", tak mozem povedat, som tiez nemala mimoriadne stastie na muzov. myslim, ze ak ma zena take povolanie, nemaju muzi velky zaujem o trvaly vztah. mozno aj ano ale nechcu sa viazat s osobou, ktora je niekde na vyslni, vystavena roznym pokuseniam a obletovana, co je dovodom na ziarlivost. cize, nie je to nic mimoriadne, dokonca velke hviezdy svetoveho formatu maju podobne problemy. väcsinou si najdu partnerov zo svojej alebo podobnej brandze. uz je to raz tak, clovek nemoze mat vsetko. ty robis to, po com mnohe dievcata tuzia, vychutnaj si to teda, zas tak sama urcite nie si a netrap sa, bude aj inak, raz stretnes toho praveho.

Quentinka

Ale ja nie som nadherna zena.Dokonca nie som ani chuducka modelka.Mam velkost 36-38,mam trojky prsia,ale mam vacsi zadok napriklad a tiez mam sem tam brusko.Nie som dokonala.Ja som sa muza nikdy nepytala PRECO nechce pokracovat,vzdy sa mi dostalo len viet typu:Si velmi atraktivna zena ale bude lepsie nepokracovat.Ja uz si zacinam o sebe mysliet,ze mam nejaku vadu,chybu,ktoru ja nevidim.Je mi to luto,pretoze nakoniec ma muz odmietne.

0vecka

tazko povedat mozes byt nudna ... popripade moc pekna ale ono modelky moc pekne nebyvaju... z toho prispevku nevyzeras prehnane sebavedomo tak v tom asi problem nieje... mozno si aj trosku odmerana ... alebo posobis az moc vyzyvavo... cez forum ti fakt tazko povedat..

tpch

Quentinka, ak si napadne pekna, tak je problem v tom... Vacsina chlapov ta vzdy bude vnimat ako dobru korist do zbierky, ale tazko ako mamu svojich deti..a prilis uspesne a samostatne zeny v nich vzbudzuju panicky strach.
Stav sa, ze keby si bola radova zamestnankyna s mierne krivymi nohami a neupravenymi vlasmi, mala by si viac stastia..

Quentinka

Ja tomu nerozumiem.Nechapem to.A ak sa aj najde niekto normalny,tak po par stretnutiach zrazu cuvne.Nemyslim si,ze by som niekedy na muza tlacila,som velmi tolerantna osoba.Je mi jasne,ze chyba je vo mne,nebudem zhadzovat nic na chlapov,ale ja neviem kde ta chyba je.