žena-šteka,chlap-frajer

angela85

inak mnoho muzov, tak isto mladsich od svojich partneriek, spava so zenou len kvoli tomu, ze mu plati to co treba, a neni ich az tak malo
tak isto si aj vo vztahoch hladaju zeny z lepsim zabezpecenim, i ked to neni az take caste a rychlo sa pchaju do rodinnych firiem
proste nechapem ako tento model tak rychlo davate k zenam

lionesssssss

uhlie, obavám sa, že na vine nebude inteligenčná bariéra, ale to, že sa zrejme skutočne pohybuje v iných kruhoch ako ty...

so mnou zatiaľ nikto nechcel spať za peniaze, ja som sa tiež za peniaze neponúkala, takže neviem... prepáč, mrzí ma to, že ti nedokážem rozumieť z dôvodu môjho morálne usporiadaného života a okruhu známkych

Laurina22

Tak napriklad,ked zena spava so zenatym muzom,ktory ju financne podporuje,slecna vie,ze s nou nikdy nebude mat normalny vztah,tak je co?K...a?Mozno.

To iste zena,ktora si vezme bohateho muza len z cistej vypocitavosti je co?K...a?Mozno.Nazvime si to ako chceme...

xy:)

tahita, taky nazor zrejme prevlada u muzskeho plemena.. pre mna je taky chlap obycajny kurevnik, o kt by som ani bicykel neoprela.

uhlie

lioness,

opytaj sa lauriny-ta ti to celkom dobre vysvetlila.

Ja ti to nedokazem vysvetlit z dovodu tvojej inteligencnej bariery.

uhlie

Kur.a je clovek (zena, alebo muz), ktory sexuje za peniaze. Co je na tom nepochopitelne? Najde sa aj zopar chlapov-gigolov, ktori to robia, ale v porovnani so zienkami je to ako zrnko prachu v pusti.

lionesssssss

uhlie, mrzí ma, že sa s tebou zatiaľ každá vychrápala len kvôli tvojej peňaženke, ale skús hľadať chybu aj v sebe, nie len v ženách...

nepoznám žiadny pár so 60 ročným rozdielom...

ja sa nahá nefotím, ani moje kamarátky, rodina, takže skutočne neviem o čom hovoríš, zrejme sa pohybujem v zlých spoločenských kruhoch :)))))))))

Laurina22

Vacsina zien sa vyspi alebo si zacne vztah s muzom,primeranu svojmu standradu a vyssie.Preco by mala ist pod svoj zivotny standard?

uhlie

lioness,

neviem o co sa pokusas, ale ked si pozries toto forum (odhliadnuc od vsetkych ostatnych stranok, kde sa zeny davaju nahe fotit), tak zistis, ze vacsina chce muza (a teda sa aj vyspi) s muzom , ktori ma peniaze. Prikladov, ked 20 rocna zahori laskou k 80-rocnemu milionarovi si vies urcite najst aj sama dost. Takze, ked tomuto nerozumies, tak nema vyznam ti vobec nieco vysvetlovat.

Najčítanejšie články