Trvalá na riasy

Príspevok v téme: Trvalá na riasy
kvetinkova

Potrebujem dosť súrne poradiť. Chcem si dať spraviť trvalú na riasy. Moje mihalnice sú aj dlhé, aj troška vytočené,ale sú svetlé a nechce sa mi ich maľovať maskarou každý deň, aby sa aj vytočili viac aj zvýraznili. Kto má akékoľvek skúsenosti,alebo o trvalej niečo počul, prosím napíšte mi.

diana

Takže ja pracujem v POPRADE. Je potrebné prísť na konzultáciu v prípade záujmu. A to predlženie vydrží 2-3 mesiace. Moje tel.č.:0907 478 885

diana

Takže dámy. Ja pracujem na revolučnej technológii tejto súčastnosti. Je to predlžovanie rias a najlepšie na tom je že sú krásne dlhé, silné a čierne a netreba ich už líčiť maskarou. Je to vhodné aj pre úplne prirodzené dámy.

bejka

v zivote som nepocula o trvalej na mihalnice...ja mam tiez svetle mihalnice no dlhe a trochu vytocene...asi kazde 2-3 mesiace si chodim mihalnice napustat ciernou farbou ku kozmeticke a zatial som spokojna, nemusim sa malovat a nevyzeram ako mrtvola ked nesom namalovana :D stoji to okolo 40sk !!! a ja som vazne spokojna kazdy mi hovori ze vyzeram ako keby som bola namalovana no pritom na tvari vobec nic nemam :)

00dominka00

to ti nevdrzi dlho mihalnice vypadaju a mas po krasnom pohlade a kedze trvala skodi vlasy tak skodi i mihalnice a vypadaju este skorej ....ja by som si nedavala

shakira

Nuz je to pekne, clovek sa ani nemusí potom malovat a ma krasny pohlad aj bez toho. Ale vlasy sú jemnejsie ako riasy nie? A kazda riasa, aj prava vypadne po 3 mesiacoch, je to prirodzena trvacnost riasy, potom vyrastie nova...

certik

no tak to si este pockam, mozno to bude lacnejsie. 20tis je fakt moc, keby to vydrzalo aspon dlhsie. v nejakej nemeckej reportazi som videla ako nejakej zenskej tak ako sa nastreluju vlasy, tak jej nastrelili vlasy medzi mihalnice. problem bol v tom, ze si ich musela pravidelne strihat, lebo rastli ako vlasy. tak myslim, ze tento zakrok by bol lacnejsi :-))). ale nie ze by som to potrebovala. ja len tak, babske vrtochy :-)

shakira

No to nemyslis vazne. Som si ista ze to je okolo 20 ale to je fakt prehnané... Ale videla som baby co to mali a vyzera to uzasne.