Ako dlho ste sa poznali kym ste sa dali dokopy ?

Slobodna

Poznali sme sa 2 roky, najprv sme boli iba priatelia našich priateľov a neskôr dobrí priatelia jeden druhému, veľa sme spolu komunikovali, rozoberali problémy a vzťahy toho druhého, no a keď sme duševne a vzťahovo dospeli, zistili sme, že to čo sme celý čas hľadali sme mali rovno pod nosom a nevideli sme to. Takže už vyše roka tvoríme harmonický pár. Čo sa týka vzťahov vyskúšala som rôzne spôsoby nadviazania vzťahu, ale tento sa mi osvedčil najviac, keď niekoho dobre poznám oveľa skôr než s ním vytvorím vzťah.

M74

anička1: To nie je fór, ale fakt. Bol som na silvestrovskej chate, ona tam prišla naobed a po polnoci sme už zostali spolu.

swing9

My sme si najprv pisali cez net, potom sme sa stretli a od toho okamihu sme boli spolu vzdy, ked sme mali cas, skoro kazdy den. Tak nevieme presne definovat, kedy sme spolu zacali chodit. Sme spolu styri roky, pocitame to odo dna, kedy sme sa prvykrat stretli :)

Ve

my sme si písali rok cez internet...stretli sme sa...a je tomu niekoľko mesiacov, dlhočižné písanie, ale o to väčšia SILA :-)

zuzaaaaaaaa

ja som svojho terajsieho priatela poznala asi rok.. bol to najlepsi kamarat mojho vtedajsieho priatela. ked sme sa rozisli o par mesiacov nato sme sa dali dokopy, nikdy predtym by som to nepovedala ze by sa to mohlo stat :D ale sme spolu stastni :)

weronka

my sme sa dali dokopy asi tak po 2 mesiacoch a boli sme spolu 3 roky...pre nedavnom sme sa rozisli ja som si nasla noveho priatela s ktorym som sa dala dokopy tak po dvoch tyzdnoch ale vydrzalo nam to len 3 tyzdne..no a teraz to vyzera tak ze sa vratim k tomu byvalemu s ktorym som bola tri roky :) take zamotane :D