Čo si o tom mysliet???

Príspevok v téme: Čo si o tom mysliet???
zmatena

ahojte. predovstekym by ma zaujimal nazor chalanov. mam taku skusenost s jednym chalanom, fakt celkom mily, poznali sme sa dlho ale stretli len parkrat. bol mily, pozval ma do baru, pokecali sme, smiali sa a vadilu mu ked som sa mu pozerala do oci. vzdy uhol pohladom, potom som musela ist este do skoly, tak ma odprevadil, rozlucil sa a ked som na konci vyucovania vychadzala von, staltam a cakal ma. znova sme si sli nikam sadnut,kupil mi kvet a stravili sme spolu dalsie dve pekne hodiny. o par dni ma pozval do kina a bolo skvele. teda aspon jasom mala ten pocit, ked kino skoncilo, pytal sa ma ci mi nie je chladno,ci si nechcem ist niekam sadnut alebo ie som hladna. bol strasne pozorny. odprevadil ma na bus a spytal sa kedy ma znova uvidi. dohodli sme sao tyzden na dalsom filme. cakala som kedy mi napise az raz rano mi napisal, ze na tom filme uz bol s inou. poslal mi asi 4 sms a bolo tam aj nieco akoze so slecinkami to nevie. zazelal mi pekne sny (aj ked mi to napisalo polnoci a davno som spala) a potom este napisal dalsiu spravu ze ak chcem rano sa mam ozvat. ked som sa mu ozvala, bol uz iny, protivnejsi, zacal mi pisat ze prave robil s troma babami a podobne. spociatku som to brala ako vtip. neskor mi zacali byt neprijemne jeho poznamky typu ty inteligentka a podobne. niekedy som este ala pocitze je znova taky ako predtym ale vzapeti zasa napsial nieco co mi ublizilo. potom mi napisal jeho kamarat az mu uz dam pokoj a neotravujem ho.priznavam ze z trucu som ho prezvanala aj ked som vedela ze nemam pisat skor ako on prezvoni,ale po 3 tyzdnoch si myslim ze sommohla dat aspon signal - hej, som tu ak si zabudol. potom tonejako utichlo, ale ja som nanho nezabudla. napisala som mu ze ho milujem a on to cele prekrutil a vysla som z toho ako ta zla. vraj sirobim z neho srandua zahravam sa s jeho citmi, nevedela som skor vyjadrit co citim. tak som sa ho opytala ci ma mal niekedy rad, odpovedal ze ano a na otazku preco to teda nepovedal prvy odpisal ze nevie. toto nepochopim, o co vam (niektorym co robite podobne veci, nevravim ze vsetkym) ide???? baba sa vyjadri prva je zle, uz sa zahrava ale vy sa nevyjadrite vobec. a teraz je proste koniec. skoncilo to tym ze by so nmnou nikdy nedokazal mat sex, lebo som vraj dost skareda a drza. pritom si nemyslim ze som nejaka skrata a drza nie som, lensom sa k nemu potom spravala ako on ku mne. presiel uz takmer rok, ale ja stale neviem co si o tom mysliet.stale sa pytam preco a vravimsi co ak... viem ze uz ho nelubim, ale kym nedostanem nejaku odpoved nemozem sa pohnut z miesta

zmatena

no on mal 20. ja o tri menej. vsetky kamosky mi vravia ze somnanho mala kaslat a nestretavat sa s nim. ako najvacsi dovod za nie bol prenich fakt ze chodi na ucnovku. kazdy sa ma pytal ci mne nezalezi na vzdelani. mala somich pocuvat, lenze niekde v sebe veriim ze je dobry a nie je sprosty. je len bezcharakterny ked uz tak. a to ze mi nepovedalpreco a len tak toskoncil ma stve. este sa nastvalked sommu napisala ze mu neverim.

sinka

zmatena,na tom,ze ti napisal,ze si vraj dost skareda a drza, som sa nasmiala najviac :))) to je pekny typek.kolko ma rokov? chlapec,co nevie co chce a nevie sa este spravat k dievcatam. sorry,nie som muz,chcela si odpovede od nich,ale rada si precitam odpovede.
fajn,ze to beries relativne vpohode.a vysvetlenie si snad zasluzis...hoci mal by ti ho dat on.
:)))