ilumináti

Príspevok v téme: ilumináti
bezS_

Zaujíma ma čo to vlastne sú \\\\\\\"ilumináti\\\\\\\" často sa o nich hovorí v súvislosti \\\\\\\"Zapredania duše\\\\\\\" u slávnych ľudí vy im dáte dušu a oni naoplátku vás spravia slávnymi ak sa tomu neskôr postavíte , zničia vás. Veľa slávnych vraj majú v tom prsty (Lady Gaga, Eminem (vraj sa tomu už postavil a \\\\\\\"oni\\\\\\\" ho zničia ) , Rihanna atď) často sú vidieť aj rôzne znaky vo videoklipoch alebo v textoch zaujíma ma váš názor
skutočne tomu nerozumiem príde mi to tak nereálne ešte možno keby sa tomu hovorilo zničenie \\\\\\\"hudobným priemyslom\\\\\\\" ale diabol? hmm
na stránke www.videacesky.cz bol k tomu aj dokument asi 10častí mal

aladár

paci sa mi le bonova teoria davu, podla ktorej cely dav ma taku inteligenciu, ako najblbsi clen toho davu. vdaka tomu si mocni tohto sveta s nami mozu robit co chcu, lebo reakciu na ich aktivity vzdy urcuje najvacsi blbecek. a blbecek ma jednu uzitocnu vlastnost: najradsej komentuje veci, ktorym vobec nerozumie.

lost

tpch

no nie sme dolezity, ale tak 7 miliard otrokov - pre peniaze, to by sa nam zislo nie? :) ak by sme boli ako majitelia FEDu, co si mozu tlacit lubovolne mnozstvo penazi (uz ani papier nepotrebuju, pocitace zachranili stromceky)

natukaju si biliony dolarov a eur a vid, kupia si nas za min mzdu :)

konspiracia? :D mozno, ale ... ale neviem :)

point je, ze dnes sa clovek za peniaze nezaobide a nemoze prezit v ziadnom pripade, pretoze:
ak by som chcel lovit zviera prirode, tak ma zabasnu, lebo som pytliak.
na to musim vlastnit pozemok, ale musim platit dan z pozemku, tj. musim nejak zarobit peniaze :)
a takto to je zamotane..
a spoliehat sa na milodary na ulici, no neviem neviem :) mozno je to lukrativne (na namesti SNP napr..)

tpch

Jasne, su medzi nami tajne infiltrovani a snazia sa nas znicit :-D Lebo sme vsetci taki doleziti, hehe.
Zase jedna z fantazijnych konspiracnych teorii.