Vyspal sa so mnou a odhodil ma

Príspevok v téme: Vyspal sa so mnou a odhodil ma
ErickaL

Caute vsetci.

Pred par mesiacmi som spoznala jedneho cloveka,s ktorym som bola v neustalom kontakte,ktoremu som dlho odolavala az ma nakoniec zlomil a stravili sme spolocnu noc.Potom sme sa stretli este raz,opat sme boli spolu.Odvtedy sme sice spolu v kontakte,ale ja mam pocit,ze ma uplne ignoruje.

Viem,bola som blba,malo ma napadnut ze 30 rocny zadany chlap bude chciet len jedno,len nechapem,na co sa so mnou este kontaktuje,ked mu uz o nic ocividne nejde.Vie sam,ze ma tym trapi,ze sa trapim ja lebo som sa do neho ja blba zamilovala.A nakolko mi stale zdoraznoval aka mam byt uprimna,tak som mu to este aj povedala.

Pritom nemam nudzu o chlapov,neviem,kam som dala vsetok rozum,trapi ma to,pripadam si ako taka chuderka,ako taka hracka s ktorou sa chvilu pohral...

Mam 28.

tpch

ErickaL, ber to ako kapitolu zo zivota, ktora ti mala priniest iste poznanie. Urcite stretnes niekoho, kde sa nebudes musiet dopustit podobnej chyby.
Zijeme raz, tak sa zbytocne neotacaj a vykasli sa na odsudzujuce reakcie. Stastie caka za rohom.

ErickaL

Vdaka za vsetky komentare a prispevky,ako som vsetko citala viackrat za sebou,kazdy jeden mate pravdu.Zlyhala som a tak mi treba.Mam to,co som chcela.Uz par dni nie sme v kontakte,ani ja ani on sa neozyvame.Aj som si porevala,ale to patri k tomu.Este raz dik za vyjadrenia a prajem vam slecny,damy,aby sa vam nikdy nic podobne nestalo.

mimoza

ja mam kolegu, ktory sa ozenil pred vyse rokom. zobral si poriadne prachatu babu, ktora je sice len lekarka a ako taka vela nezaraba, ale ma zazobanych fotrovcov. on je velmi narocny a vsetkym bolo jasne, ze si ju zobral len kvoli prachom, lebo vobec nezodpoveda vyzorom jeho narokom. teraz sa im narodil syn a on sa akoze tvari ako starostlivy otecko, ale pritom ju podvadza a podvadzal aj pred svadbou, aj po svadbe aj teraz ked uz maju syna. ona samozrejme vobec nic netusi a ani jej rodicia. ti si myslila akeho maju super zata, aky sikovny a perspektivny. boli by naramne prekvapeny. jasne ze keby s nim zeny neisli, tak by to nemal take jednoduche, ale on by si vzdy nasiel metody ako ziskat milenky. klamat vie neuveritelne. takze s chlapmi je to asi ako so zenami. aj zeny su prelietave a muzi to iste. zalezi to od charakteru.

elsa5.5

tak je to!chúda kurevník treba ho poľutovať a podme naháňať zvyšných 30 mileniek alebo koľko ich je:):):),,,jediný v tomto prípade kto neberie ohľad na rodinu je ten kurevník lebo on nehľadá vzťah on hľadá jednorazové príležitosti,a on si ich nájde vždy a vždy či to bude slobodná,vydatá,či rozvedená....

reki

Vies to je vsetko len o tom co ty chces...ked si s nim randila, spala tak si dobre vedela ze je zadaný a nevadilo ti to..a teraz ked uz nema az taky zaujem o teba (pretoze bali dalsiu- urcite si tym len zvysoval svoje muzske ego).co zober si to z tej lepsej stranky..tak bola si blba naletela si a teraz si das urcite lepsi pozor na chlapov teda na ich formu zvadzania ...nikde nie je zaruka ze s chlapom s kt sa vyspis po roku chodenia ta neodkopne ako ten ktoremu das na prvý krat..ktoreho si vezmes za muza..aj take pripady poznam..takze na neho zabudni..a kasli na neho..hlavu hore si pekna baba tak co stava sa..nebudes teraz vyplakavat...ak chces popisat posli mail

xeniaX

jemine, laurina...myslim to tak, ze takyto ludia neberu ohlad nato, ze nicia rodinu, medziludske vztahy, manzelstva...Dokonca mojej znamej dcera si chcela kvoli rozvodu podrezat zily, no nie je pre teba zniceny zivot? Ktovie aku rodinu ma aj dotycny chlap.Nie vsetci ludia su silni, tak netreba byt vzdy egocentricki sebci, ale trochu aj rozmyslat nad svojimi cinmi...lebo takto si ludia nicia vztahy, priatelstva a kazdopadne aj zivoty ;)