chcú mladé starších?

kalinka

samozrejme,aj ja mam taký vzťah,so starším mužom,ako si to zariadiš tak to máš,náš vzťah nie je o vydržiavaní ale o láske a plánovanej budúcnosti.

puma

christinka ja nic ani nechitim davam si dostatocny pozor a pouzivam vzdy kondom a nic som take nemala ani nechcem preto davam zvysenu pozornost hlavne na svoje zdravie aby som od nikoho nic nechitila nie kasda zena sa oseba nestara christinka je vela zien ktore dobre vyzeraju a maju uroven sa o seba 100% stara a nevyberaju si partnera ktory spava na ceste alebo zarasteneho spinaveho chlapa take zeny si potrpia na vyzor a to ako sa o seba stara uz som to tu pisala takze ten chlap musi byt totalne na urovni

mojko

Ďakujem Vám za Vaše príspevky Väčšinou sú pozitívne takže to nie je až tak nenormálne.........bola tm reč aj o 15-tke ....tak aj takú som mal....ale len raz a jednu a bolo to krásne....

tistanka

puma, len nech nic nechytis, ked sa nechces viazat na jedneho, vela takych ako si ty beha s chlamydiami, herpesmi a HPV.

puma

iwka v tomtoi mas pravdu keby mam priatela a ten ma inu tak by ma to pekne bolelo preto sa nechcem viazat lebo ta bolest viac boli ako ked si neni zaviazana z niekym

puma

no prepacte baby ale nechcela som nikoho urazit ozaj nie len .vztahi su troska nudne a na starsich ma vzrusuje ich charakter ako sa vyjadruju a ako dobre vyzeraju a su moc zabavny .su skusenejsi a akoby taky tvrdsi to je na tom zaujmave.

ivka2

puma, sorry za vyraz ale asi niesi normalna ak tuzis byt len milenkou a nechavat sa vydriavat...dopriala by som ti potom ten pocit ak budes mat roidnu, 50 na krku a tvoj chlap bude mat 20rocnu milenku...chela by som vediet ako ta to bude potom vzrusovat...a neboj sa ja niesom ziadna 50, mam 20 a viem co je to ak ma chlap milenku!