neviem čo to je

Príspevok v téme: neviem čo to je
lubosko2011

ahojte, mam taky problem, min. rok v auguste sa mi to stalo... myslel som si že som chory - horučka, lenže to trvalo už dva tyždne tažšie sa mi dychalo, a nemal som dobru pamať , mal som rozne myšlienky, navštivil som psychologičku aj psychiatra mam lieky ale stale nič. niekedy neviem ani poriadne aky je den, nepametam si čo som robil dnes rano, neviem sa sustrediť, strašne sa bojim že už nebudem taky ako predtym, všetko robim tak že sa premaham, aj ked niektore veci sa snažim že ma bavia ale problem mam z pamatou, toči sa mi hlava a ja neviem čo všetko este, niekedy neviem ked sa rano zobudim čo je sen a realita.... je to neprijemny pocit a bojim sa že to takto nezvladnem. najprv som mal frontin len potom serlift a teraz aj orfilin a stale nič o niečo lepšie ale nič.... horšie videnie mam akoby som videl cez sklo... tak čudne mi blika pred očami ako ja neviem už ako dalej... doktory pisali že je to depresia , a tak.. ja nevem nevem nevem :(

kvaki

luboško, nebedákaj a bež k lekárom. pýtaj sa na vyšetrenia, kým nevieš, čo ti je, snaž sa to zistiť. my to tu na fóre nezistíme.

lubosko2011

ja mam pocit že je to či sto psychicka choroba... ale ani lieky nezaberaju ja som už asi jasný... takto sa citiť po cely zvyšok života to je des...

aj ked su chvilky že dobre , ale je to kratko, malo... oničom to je takto... neviem sa sustrediť ach jaj

Deria

ale ale....lubosko, hlavu hore, nikto ti tu nechce nahnat strach, to uz vonkoncom nie! myslim, ze to je uplne normalny postup, dat sa riadne vysetrit, aby sa nic neprehliadlo, to je vsetko. ked som pisala, ze mozes prist aj o zivot, myslela som to tak, ze aj nevinna ale zanedbana choroba moze ohrozit zivot. na to, aby si vyzdravel, potrebujes 100% diagnozu. mas ju, si si tym isty? a ak mi jeden doktor nepomaha, idem k druhemu, to je tiez normalne. neboj sa, zrejme to bude ta psychika ale aj tak by som sa dala vysetrit. predsa sa nechces takto dalej trapit?!

lubosko2011

a čo sa stym da robiť je to navždy: bože ved takto žiť nemôžem... to si neviem predstaviť takyto život.... niekedy sa zažeriem do toho čo ma bavi ale akonahle niečo ine mam robiť tak už v krku hrču a dychčavosť a neviem čo všetko..je to hrozne takto žiť .. to ja nezvaldnem... chodim do roboty zo dna na den... a teraz som chcel na vyšku ale nevem či sa dokažem učiť bože takto zničeny život ... som zvedavy dokedy to takto vydržím..prekonavam sa , mam silnu vôlu ale dokedy :( /mimochodom mam priatelku je mi snou dobre ale pri sexe citim velmi slabo to čo niekedy normalne.... je to cele na prd!!!!!

jajajajajajj

lubosko2011 tak podla mna.. ide o derealizaciu a depersonalizaciu... aj ja mam take podobne stavy.. atd.. a ma to viac ludi... a nie nejaky kolaps alebo co tu pisu.. ked si mal lieky atd.. tak to bude o psychike a to co opisujes vypada ako DR / DP

lubosko2011

no teda, bohvieako som sa nepotešil , ja už teraz myslim aj na to najhoršie, fakt neviem čo si mam o tomto myslieť :( bože moj

Deria

presne tak a nemusis sa bat, moze to byt aj nieco vazne ale nemusi. ale nemal by si to nechat tak a riskovat, na vsetko je nejaky liek. ked nemas vsak diagnozu alebo mas a nespravnu, nevies, ako sa liecit a moze ta to stat zivot.

efe

daj sa odporučiť na neurológiu, zobrať krv, zmerať tlak, vybav si ct hlavy... skrátka pýtaj sa na vyšetrenie, tie príznaky môžu byť spôsobené aj závažnou chorobou. Doktori, keď nevedia určiť diagnózu s obľubou posielajú ľudí k psychiatrom aj keď ich nepotrebujú.

Deria

pardon, nejako som to omylom poslala 2x
to je chyba, mal by si sa rozhodne dat vysetrit a hlavne hlavu. to by si nemal zanedbat, uz si tam mal davno byt, nezlahcuj si to, si este mlady, rob nieco, aby nasledky neboli horsie!