nizkoenergeticke mlsanie

Oui.

Ked mate strasnu chut na sladke,dajte si proste to sladke.raz,dva krat za tyzden sa nic nestane ani z napolitanky,jogurt kludne kazdy den.velmi obmedzujucimi dietami si spomalujete metabolizmus a hlavne,cim viac si zakazujete,tym vacsie chute mate a raz sa prejete.akakolvek dieta je zatazou na psychiku,ked budete jest 6 krat denne,vsetko,no v malych davkach,budete zdravi a spokojny.a ked chcete redukovat,tak proste polku beznej porcie a zvysok zelenina,aby ste boli aj syti,aj mali radost z chuti jedla.

Alex265

jeanny,ako sa ti podarilo schudnut? ja bojujem s mojimi 10 kg a ide to strasne pomaly a bojim sa,ze to do leta nestihnem, porad ak mozes, aj na mail.dakujem...

cinni

ja sa ospravedlnujem, ale cely cas som pisala o "vecernom mlsani" neviem preco, som to tak precitala :)))

jasne, vsetky sacharidy, aj vlocky..ale doobedu..

a k tvojim 10 kilam, neviem z akej vahy si ich chudla, ale ak nie z velmi velkej, tes sa z nich, lebo sa ti skoro vratia..10 kil je za mesiac vela (ked nechudnes z 90-100 kil)

jeanny

ako sa da MRKVOU zahnat chut na sladke?? jedine ak nastruhanou s cukrom a citronom...by ma zaujimalo co jedavas cinni, ja som schudla za mesiac skoro 10 kil a chut na sladke som zahanala nielen jablkom ale pojedla som aj kopec tych polomacanych ryzovych veci takze by som to vobec tak tragicky nebrala :) vzdy lepsie ako keksiky alebo velka cokolada

cinni

ryzove chlebiky niesu nizkokaloricke a maju VELMI vysoky glykemicky index, takze vas po nich chyti pekna zravost...

ovsene vlocky na mlsanie?ked chudnes, asi tazko..vysoko kaloricke..

jablko uz ked...no..dajme tomu, lepsie ako to pred tym, ale zo vsteky sacharidy sa ukladaju vecer do zasob..ked uz tak si dajte mrkvu :)