Somo na nom zavisla

Príspevok v téme: Somo na nom zavisla
Lauritta

Mám strašny problém stým, ako som nanom zavisla . Pravidelne sa hádame s každa hádka unho konči vetou ked sa ti nepači tak sa somnou rozíd . Najradčej by som mu povedala ano rozchadzam sa stebou ale nemám taku odvahu . Sme spolu rok a pol . Ked sa nehádame je nám super ale ked začneme je to peklo vtedy ho nespoznávam a mám pocit že to je uplne iny človek ktorý ma nelubi lebo tak chladnokrvne pri hadkach vystupuje.Viem že ma miluje možno pri tých hadkach hrá schválne "drsneho" aby bol nadomnou . A darí sa mu to .Nedokážem si predstavit život bezneho v podstate by bol uplne super kebyže nanho okamžite zabudnem ale priliš som sa nanho naviazala aby ma to trápenie prešlo po dni . :( . Vačšina hádok je kvoli naším žiarlivostným prejavom obidvaja sme hrozne žiarliví.Niekedy mám pocit že už takto salej nevládzem ale nedokážem sa sním rozíst priliš sa obavam toho čo bude. Nebudem ma ako začat odznova pretože kamaratki som kvoli nemu stratila a som typ človeka ktorý nedokaže žit bez pocitu že ho niekto doslovne miluje . Proste sa bezneho v živote neviem pohnut. Dakujem za komentáre

adkalc

Rozmyslam, ci ti napisat, ale napadaju mi len frazy. Vies si predstavit, ze s nim budes aj o pat rokov? Alebo ze budete mat spolu babatko? Udrziavat vztah za kazdu cenu nie je stastne riesenie. Ja som svojho partnera nasla az po 30-tke a dovtedy som zila single. Obcas ma aj stvalo, ze som sama, ale tiez to malo svoje vyhody. Ja som zrejme uplne iny typ ako ty. V kazdom pripade ti drzim palce.