Odstranenie znamienka

Príspevok v téme: Odstranenie znamienka
Dzax

Ahojte, bol som u koznej lekarky a povedala mi, ze su 3 sposoby ako sa da znamienko odstranit:

1)Laserom
2)Dusikom
3)Chirurgicky

Nieco som si uz ohladom toho na nete pozrel a vylucil som chirurgicky zakrok z dovodu, ze tie znamienka mam na tvari a ostavaju po tom jazvy.

Ohladom dusika mi povedala ze tento postup sa opakuje 3-4krat, potom ostane len jazva ktore sa zlupne.

Momentalne rozmyslam o laseri, kedze po nom neostavaju jazvy a co som cital tak vacsina ludi podstupila tento zakrok.

Chcel by som sa opytat ci niekto z vas vie o nejakej kvalitnej klinike v Kosiciach s ktorou uz niekto z vas ma skusenost + aka je priblizna cena za odstranenie?

Je lepsie ist na sukromnu kliniku alebo do nemocnice kde maju takyto laser?

Budem vdacny za kazde info. Dakujem.

trojka333

na krku mám chrastičky, iba čakám kedey odpadnú, v mieste pod podprsenkou mám dosť veľkú po odstr. laserom alebo dusíkom neviem, je to veľká biela rana ale zoceľuje sa, svrbí, takže sa hojí no ale na líci neviem, nesmiem si to ani len odlepiť

Laurina22

Nerobia to automaticky to urcite nie

U mna to nebolo absolutne potrebne,ja mam jazvy velmi pekne

Vies ako sa ti jazvy zrastaju?

trojka333

Laurina - tak tak, som zvedavá na tie výsledky a myslíš, že je potrebné vyhladenie jazvy laserom??? Robia to automaticky??

ela070

ak mozem poradit tak dcera si dala odstranit 2 znamienka chirurgicky a nikdy viac,urcite doporucujem laserom my sme boli v piestanoch bolo to bez bolesti a ziadne jazvy.

trojka333

Ja mám jedno na líci tam mám ten steh, ostatné na krku bez stehov tie sa mi pekne hoja. No na tvári neviem čo z toho bude, nesmiem si to odlepiť až bud. týždeň idem na výber stehu. Tak som zvedavá, na ten krk dávam iba framykoin zásyp. Dúfam len, že na líci to bude lepšie ako predtým so znamienkom:o)

Laurina22

Na cele som mala 3 a na brade 4

Klobuk dole,pan doktor mi to urobil nadherne,najtensia nit,jemne stichy

Povedal,ze si na to nemam davat absolutne nic,posluchla som ho,chrasticky pekne opadli a teraz som tyzden po vybrati stichov,na cele mi nie je absolutne nic vidiet a na brade mam taku malinku ciarku ktora postupne bledne

Ako ja som sa bala ale som maximalna spokojna