Strašne pomaly mi rastú vlasy

mima15

ja som nasla sposob, prestala som chodit ku kadernicke a vlasy mi narastli, rastu od konrienkov a ze mam konce trochu znicene tak to mi vobec neva...teraz mam vlasy po zadok a sem tam si kupim nejake tabletky, samozrejme tie drahe.ked som chodila stale podstrihovat konce tak som mala vlasy najdlksie po plecia.

cikmakova

daco mi nerastu vlasy co mam urobit furt zapletam a nic mi nerastu uš som zufala pomoste mi ako mi narastu vlasi dakujem pekne

elsa5.5

milá silvik,ja to mám vyskúšané po jednom balení mi narástli o 5cm,po 2 o 10cm,a čomu ty veríš alebo neveríš je tvoj problém.

silviklh

ake napísal/a blink,genetiku neovplyvnis a sampony su hovadina a poriadna ,nanesies a potom zmyjes,ved to an inema cas ucinkovat a vichy veci su NAJVACSIA .icovina,sama chemia,len sama reklama,ale kedn iekto tom uveri,nech sa paci.

ze narastu o5-10cm? :D mne vyrastu aj o 60 cm :D

misheliiiiik

no ja nosím predlžené na tie clipy.. som si povedala že to budem nosiť kým mi nenarastú moje.. ale oni stále a stále nechcú normálne narásť.. ja som zas počula že dixi brezový je na toto dobré ale mám ho a zázraky nerobí.. tak hladám inú alternatívu

elsa5.5

už som to tu písala mám vyskúšaný šampon vichy na rast vlasov,červenej farby,narástli mi asi o 5-10 cm ale nie okamžite,sú aj také vodičky,chod do lekárne tam ti poradia je tam toho viac,revitalid je tiež dobrý,alebo vlasy predlžiť:)