Hladam partacky-kou na behanie lokalita Ruzinov

Jura-j

carey.. tak to je onicom 2minuti behat a tot vse. to je tak na rozcvicku potom pauza a behat aspon kolecko aj z prestavkami ked to inak nejde. ak chces prid na rozcvicku

carey

ahoj jura-j, no v pondelok si idem kupit tenisky a potom mozem zacat o tom uvazovat... ale ti vravim ze po 2 minutach nevladzem :( a vlastne odkial z Ruzinova si ?

Jura-j

goccia.. no to si mala dobru kondicku asi si dlhsie behavala. ake clanky? daj adresi pozrem sa na to. ja si myslim ze ten pocit je ukazovatel ake je to pre organizmus vhodne. cital som clanok tu na zdravie.sk ze aj reumatici by mali behavat.

Jura-j

beskyd.. dufam ze az take lenive nenajdem.. viem z vlastnej skusenosti ze ked to zo sportom prezeniem tak zleniviem taka nechut, ked primerane tak je to v pohode.

carey

ahoj jura-j, ja som z ruzinova, mam skoro 23r a behat chcem zacat, ale som uplny zaciatocnik bez kondicky...cize to by asi nebolo pre teba vhodne. Mne staci ze utekam na bus a som zadychana. Potrebujem aj schudnut a zevraj behom sa najlepsie aj nohy a zadok formuju, co ja potrebujem

goccia

ja som chodievala v lete behat na Strkovec rano 5 koliecok, ale precitala som si zopar clankov o behani a prestala som s tym. ale na pocit to bolo fajn. takze urcite sa niekto najde.

Jura-j

Tak ako?
jura-j z malym zaciatocnim j neopakuj moj nick moze si to niekto zamenit. Narozdiel od teba tu mam aj emailovu adresu hore v cervenom. ti maska :-}