Tetovanie a zdravotne problemy

Príspevok v téme: Tetovanie a zdravotne problemy
ellaa

Dala som si spraviť prvé tetovanie asi v 16-tich (bolo malé),po roku som si dala piercing a v 18-tich veľké tetovanie na chrbát.Teraz mám 20 a zdravotné problémy o ktorých sa mi ani nechce písať.Čo ma ešte dosť trápi je, že mi vypadávajú strašne vlasy a trvá to asi od vtedy čo som si postupne dala tieto výstrelky.Nemáte niekto s týmto skúsenosť? Môže vypadávanie vlasov spôsobiť aj tetovanie alebo piercing? Aké zdravotné problémy môžu nastať? Mám obavy, že sa mi niečo dostalo do krvi.

jajka001_

napadlo ma zamorenie tazkymi kovmi, pri tom tetovani...neviem ci je to mozne...ale mozes to mat aj z niecoho ineho.

pau

tetovanie pochybujem, aj ked mozes mat nejaku alergicku reakciu, ale moze to byt aj ten piercing - ak si si napichla nejaky blby bod v tele, prerusila nejaku energeticku drahu...

bla

myslím si, že ak bolo všetko sterilné, nie je šanca, aby ti to niečo také až vážne spôsobilo.. jedine, ak by išlo o alergiu na kov, ktorý máš ako piercing...

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.