Moc chudá, či nie?

elsa5.5

agduša,predpokladám že ťa kritizujú najmä ženy ktoré sú pevnejšie:)tvoja váha je ok pri tvojej výške,ak to vadí tebe tak skús 2 kila pribrať určite to pôjde,záleží na tebe,ale nenechaj sa ovplyvňovať nejakými závistlivými babami:)

lost

No myslel som to tak, ze mozno to komentuju len z dovodu ze zavidia tvoju postavu :)

Nie kazdy, ale ista cast z nich mozno aj ano :)

goccia

poznam :))

ak to nie je tvoja "prirodzena" vaha, tak staci, ak nebudes hladovat, a telo uz si vahu prisposobi tomu, co potrebuje. a ak boli problemy sposobene chudostou, tak by sa mali vyriesit.

agduša

No, až tak bez príčiny som neschudla. V tom čase som bola čerstvo zaľúbená, takže som mala všelijaké iné "starosti" ako jedlo :))). Ja som však nebola vždy chudá. Skôr taká baculatejšia. Asi pred siedmimi rokmi som schudla dosť veľa, ale len zdravým stravovaním a cvičením. Zdravotné problémy som nemala. Až teraz v lete, kde som ako som spomínala ešte viac schudla a to už asi pre moje telo nie je zdravé. Len teraz sa mi nedarí pribrať aspoň na tých 51 kg.

goccia

ja by som neriesila samotnu vahu k vyske. to je uplne v poriadku, mnoho ludi je na tom podobne a su uplne v norme. skor by som riesila, ak si schudla bez priciny.

goccia

ja by som neriesila samotnu vahu k vyske. to je uplne v poriadku, mnoho ludi je na tom podobne a su uplne v norme. skor by som riesila, ak si schudla bez priciny.

cinni

ja mam kamosku co ma tvoju vysku a ma 45 kil a normalne je vsetko, proste je tak stavana a nema problem...aj menz. ma normalne, ako vravia ostatni, ak nedietujes a proste stale si bola taka, tak to neries.. alebo chod pre istotu na endokrinologicke vysetrenie..ja tiez mam 170 a 50 kil a nejak taka som bola stale ale som zdrava..kazdy je iny..

agduša

Ahoj, no moc často chorá nebývam. Chrípku som mala asi pred piatimi rokmi, akurát pred dvoma mesiacmi som mala zápal močových ciest. Ale mám problémy s nepravidelným menzesom, kde mi bolo povedané, že príčina môže byť práve v tom, že som príliš chudá. Bola som chudá aj predtým, ale vlani som nechtiac ani neviem ako viac schudla, no a potom začali tieto problémy.