Co muzom na valentina?

sio

to je dobry napad ha ha super vies ak kupis nieco v obchode je ako ked hodis do vody prasule nech je to orginalne a padnute na hlavu vtedy to ma zmysel a je to zaruka pekneho vecera

poiuz23

tak ja kreslim rozne obrazky, graffity a pod veci..a raz mi hovoril aby som mu nieco nakreslila..tak mu robim taky obrazok troska zalubeny heh s uhlikom, dufam ze sa mu to bude pacit, len nie som si ista ci je to dobra myslienka plus nieco sexi na seba :)

sio

Ja si myslim ze najlepsie je ak darcek je ked zapalite sviecky obleciete si nieco pekne a stravite v smiechu pekny vecer .Valentin je o tom zmenit stereotyp na nieco co je pekne a v laske duplovane.Darcek spravy radost ale zapadne prachom a do zabudnutia presne ako ine darceky

soffa

my neuznavame tieto americke sviatky,kvietky ci malu pozornost si davame dost casto,nato nepotrebujeme Valentina..urobime si pekny vecer kedykolvek nanho mame chut...

ta3

ja keby som mohla byt s mojim priatelom na Valentina osobne, darovala by som mu cokoladove srdiecko, myslim si, ze to plne Valentina vystihuje, ale kedze s nim osobne nebudem, poslem mu krasnu Valentinsku elektronicku pohladnicu s neznym textom

casanta

No ja po 7 rokov uz tiez stracam fantaziu a to nie len na Valentina, neviem co darovat na vianoce, ci narodeniny. Skoda, na Valentina robim cely den, sice neoslavujeme nejako extra tento den, ale daku pozornost by to chcelo. Ja som sem tam dostala od neho ruzu, no neviem ako to bude tento rok. Aspon nejaku dobru cokoladu kupim.

bibi123

tak ja mu uz dlhe roky robim na Valentina ranajky do postele-parky v tvare srdca vid. www.free-stockphotos.com takze prekvapenie na tento rok by mohlo byt take, ze mu nic varit rano nebudem:O))) tento rok som mu dala spravit podlozku pod mys z fotiek nasich a nasho hafa, navrh som robila asi 5 hodin a vyzera to fantastisticky, k tomu som mu dala spravit sadu 4och hrncekov, ktore su cierne a po naliati sa zmenia na bielo a su tam fotky nase, psa,... casto pije caje, takze vzdy bude mat nejake prekvapko:O) a este dostane rocne predplatne casopisu o autach(vychadza kazdu stredu a strasne ma stve, ze ho musi mat presne v ten den, takze sa kvoli nemu trepe xx-km do centra, lebo nemoze den pockat, kym ho budu mat na benzinkach naokolo).
Ten moj mi vcera povedal, ze dnes vecer ideme do Rakuska, tak si toho Valentina pravdepodobne spravime dnes...:O)))

smajliQa

ja urcite nic piect nebudem, asi uz iba z toho dovodu, ze ja mu stale nieco peciem... milujem piect sladkosti a kolaciky, dobroty, takze asi by mu to nebolo moc vzacne..,
o sexe hovorit nebudem, ten mame stale, a vzdy je perfektny, priatel je vzdy uplne spokojny, a o sexi pradielko tiez nie je nudza takze to som tiez vylucila, no a urcite ,,, ja neviem.. kupim mu tie najsladsie bonbony ake najdem...pretoze... viem ze on ma prichystanu veceru a romantiku okolo toho, takze.,,.nebudem nic lanovat..skratka cokoladou sa nic nepokazi...

karkulkaa

alusinka má pravdu.....úplne súhlasím...môj tiež veľmi neuznáva tento "sviatok" lásku si prejavujeme každý deň.....ale kvietok má stále poteší :)

alusinka

Ja mojmu poloviciakovi na Valentina nekupujem nic...
Veceru mu uvarim kazdy vecer ked pride z prace, vinecko si ritualne otvorime kazdy piatok/sobotu... sex ma tiez stale, a aj kebyze sa obleciem nejako eroticky, tak by to dlho nevydrzalo (ak by si to vobec vsimol:)) takze tym, co by som mu mohla dat/spravit sa nijako extra nezaoberam
... a celkovo on si na romanticke veci nepotrpi :))
Takze okrem toho, ze si teraz dame pre zmenu vinko v pondelok, bude Valentin ako kazdy iny den :))
Naopak ja, vzdu ocakavam aspon kvet :))