Otras mozgu?

Príspevok v téme: Otras mozgu?
sewie

potrebovala by som poradit. V piatok vnoci som padla na schodoch a udrela som si hlavu.bola som mierne pripita,ale tie schody boli klzke a strasne strme.zo spanku som potom vracala-zobudila som sa az ked ma kamoska budila ze vraciam.ked silnejsie alebo rychlejsie potrasiem hlavou tak ma boli.a vobec si nepamatam ako sa to stalo.moze to byt otras mozgu? a ako dlho trvaju nasledky?

lionesssssss

sewie, ty radšej umrieš, ako keby si mala minúť 100 € na lekára?

po každom poranení hlavy treba ísť k lekárovi. ešte si mohla aj do 8mych hodín zomrieť... kľudne môžeš mať otras mozgu

Sue..

sewie-a co ine ako lekara sme ti mali poradit?...
pri kazdom poraneni hlavy je potrebne aby ti spravili RTG mozgu,popripade CT..to,ze ti momentalne neni teraz zle nic neznamena...ved mozes mat krvacanie do mozgu a to ti hadam nikdo nemusi vysvetlovat ake su nasledky....

lenze ak ti peniaze stoja aby si sa vedome ohrozovala na svojom zdravi,mozno aj zivote je to tvoja vec ...

muc

draha, tu ti kazdy poradil, lenze ty tie rady zamerne nechces vidiet, takze neostava nic ine, len ti drzat prsty a popriat ti dobru noc.

sewie

muc, to si si mohla odpustit :) (myslim tu urazenu damu)a ak nevies poradit tak nepis a ak sa potrebujes rozculovat, pis kritiky do novin
a poistena som-nie som idiot aj ked si to asi myslite...ale vsetci vieme ze poistka nehradi vsetko...
dobru noc a dakujem za "rady"

mataBB

ved my sme ti napisali ze to moze byt otras mozgu...este aj ked si zvracala...a stale nechapem na co cakas...a ked si v zahranici mas byt poistena..a ked si zlomis nohu tak tiez si pockas kym prides na slovensko?.nevazis si vlastny zivot..raz sa ti to vypomsti

neviem kolko mas rokov ale mali by ta doma naucit, ze urazy sa maju riesit hned, nie o par dni...o to rychlejsie ked sa jedna o taky organ ako je mozog...ale ked chces mat dozivotne epilepsie tak kludne cakaj aj dalej..pretoze ja poznam takeho cloveka, ktory je teraz dozivotne v ohrozeni zivota aj napriek tomu ze berie pravidelne lieky..a tiez to zacalo padom na hlavu

muc

jooooj dama sa urazila, ze sme jej nenapisali, co ona chcela pocut!!!!

takze: ci mas otras, alebo nie, predsa cez net nevie zdiagnostikovat nikto, ani lekar, nieto laici!!! nie zo srandy aj lekar by ta poslal minimalne na RTG hlavy a poslal na neurolog. vysetrenie. a az na zaklade tychto vysledkov sa vie k danej veci vyjadrit.

nechcem ta strasit, ale do utorka je este daleko (ak rozumies co sa ti tu snazim medzi riadkaminaznacit).

sewie

a mataBB ja si handry nepotrpim,robim jak kreten aby som mala na jedlo a na skolu!nenavazaj sa do ludi o ktorych nevies nic!

sewie

som studentka a 100 eur nemam, na chlast nevyhadzujem to ze som si dala po neviem jak dlhej dobe par panakov s kamoskou zo mna alkoholika nerobi. v utorok som na slovensku a tam chcem zajst doktorke ktoru si mozem dovolit.
vy ste teda bohovski, pytala som sa ci to moze byt otras mozgu(pretoze x krat si niekto treskne hlavu a nic mu neni!!!) a nie-rozputajme sutaz kto zo mna spravi vacsiu chuderu, hlupanu ci idiota!
ked neviete s clovekom jednat slusne, radsej nepiste!niektori ludia sa fakt chodia na fora len vyzurit...ale na nespravnych ludoch...

muc

ak mas na chlast, tak mas aj na lekara.
mimochodom, ak lutujes peniaze na lekara, tak sa treba aj dla toho spravat a neozierat sa a nevystavovat sa situaciam, pri ktorych si mozes poskodit zdravie.

aka si si ista, ze ti nic nie je! a ak nejdes na vysetrenie a byvas s tou kamoskou, tak ju upozorni, ze keby si nahodou dlho sa nepreberala, tak ze nech si nemyslis, ze si sladko spinkas, ale ze to je bezvedomie a musi volat zachranku.