Vyrazky - uplna zufalost :(

Príspevok v téme: Vyrazky - uplna zufalost :(
frejko

Ludia uz som uplne zufaly. Nedavno som sem pisal, ze sa mi, doteraz neviem z coho, vyhodili na chrbte, ramenach a hrudi skarede cervene flaky. Bol som s tym u koznej. Ona mi predpisala mast Belogent. Po 2 tyzdnoch uzivania tohoto "zazraku" mi sice cervene flaky zmizli (aspon 80% ), zato sa mi vsak objavilo obrovske mnozstvo vyrazok, ktore su presne na tych miestach kde boli tie flaky. Ide o vsetky druhy vyrazok - su aj male, ale aj obrovske hnisave uhry. Bol som s tym u koznej druhy krat, predpisala mi Belogent a Eryfluid. Avsak vobec to nezabera a obcas mam dojem ze sa to dokonca zhrrsuje .. uz som fakt zufali, teraz budem po dlhom case s priatelkou a ja sa budem hanbit pred nou ako pes. Neviete mi s tym nejako pomoct? nestretli ste sa s tym uz niekde ? Alebo mi neviete odporucit nieco co mi ucinne odtrani tie blbe vyrazky ? Hrozne ma to psychicky nici lebo pri pohlade na to mi je z toho zle a bojim sa ze je to nejaka vazna choroba. Prosim o kazdu radu. Dakujem

frejko

o tom, ze by som mal nejaku inu chorobu naozaj neviem .. necitim sa ani zle, nic ma neboli ani nic podobne akurat tieto vyrazky co sa mi objavili ma stvu. Ked sa ma kozna pitala, ci som bral nejake hormonalnu vyzivu, povedal som jej ze ano, bral som bielkoviny - chodim do posilovne - ale vsetci mi hovoria ze to z toho nemoze byt. Bielkoviny som vysadil ale problem neustupuje

punk_zero

lenze on ma asi alergiu, nie akne ne? Je to sposobene stravou. ved sam pisal, ze schudol dost vela, tak co tu zase pises o mne? :D Vyjadruj k teme a ne stale len k mojmu prispevku. Co som mu zle napisal?

frejko

no hey bolo to mozno prudke ale uz mam vahu aku chcem a uz som prestal chudnut a pravidelne sa stravujem. Ale mozu byt tie vyrazky koli tomu ?

mataBB

punk_zero esteze ty tu kazes ludom, co by mali a nemali a ty sa pol roka pchas aknenorminom....gratulujem...ten spravny radi...tak toto je sila...

punk_zero

za taku kratku dobu si tolko schudol? Nestacilo iba obmedzit sladke a vyprazane jedla? ved ked chces schudnut, nemal by si drzat ttak dlho hladovku. Jest pravidelne treba. Fuuha,

beruska1982

ahoj,ja som taka poradkyna so zdravim a s pletou,skolena,spolupracuju s nami aj lekari,mame dermatologicku vyzivu s ktorou mame krasne vysledky,ale urcite ked je takyto problem je nejaky problem z vnutra,to sa nam odraza na pleti a kozi.nemas nejaky zdrav.problem?mozno ani onom nevies.

frejko

no moze byt aj to lebo pubertalne akne mi uz preslo .. moze to byt aj z nasledovnej veci ? : koncom septembra som vazil 82kg. Teraz vazim 69. Prudky ubytok hmotnosti ale s tym, ze ja som to tak chcel ... proste som chcel schudnut a velmi malo som jedol a mal som vela pohybu. Moze byt ze je to tym ze mi len chyba nejaky vitamin ?? .. naozaj ma tie vyrazky deptaju lebo uz som konecne zacinal mat postavu aku som chcel (chodim aj do posilovne) a zrazu sa mi objavilo toto :(

jajka001_

neviem ale myslim ze pristup lekarky je ze potlaca priznaky ale problem bude niekde inde, chcelo by to nejake vysetrenia. eryfluid sa pouziva pri akne. to co opisujes vyzera ako reakcia na nieco,na alergiu, na otravu niecim, mozno prejav nejakej vaznejsiej choroby.