schudla som

Príspevok v téme: schudla som
ajataka

Ahojte,
vsade citam, ze ak chce clovek schudnut, potrebuje rozbehnut metabolizmus a ze ma jest casto, aspon kazde 3 hodiny ale pomenej. Tak ja som tomu nejako neverila, isla som na to po svojom. Jedla som 3 krat do dna, nie vela, dokopy mozno 4-5000 KJ a plavala som. Napriek tomu po tyzdni nic, naopak, nabrala som pol kila. Tak ma to nastvalo a zacala som jest, ked som mala chut. Dokonca na veceru slaninku s chlebom, pocas dna cokoladu a tak. 2 tyzdne som sa nevazila a dnes ked som sa postavila na vahu, kilo dole. Nechapem, ale asi na tej pravidelnej strave pomenej nieco bude :))) Rozumiete tomu? Ja velmi nie.

mataBB

adusha ano...ked mas vahu, ktora meria len cele kila a pol kila, ktorych je na trhu dost, tak ano

a napr nasa vaha digitalna nebola najlacnejsia, prave naopak a vazi o 2 kg menej ako ostatne

majka_21

ja sa snazim stravovat pravidelne necely mesiac, pricom kazdy den chodim plavat. a vysledok? mam 3,5 kg dole. a to jem vsetko (myslim tym uplne vsetko - aj pizzu, cestoviny, masko, ryzu, pecivo... vsetko jednoducho - ale samozrejme si to rozporcirujem a nejem vsetko naraz...). mojim cielom je dat dole este dalsich 12 kg. tak verim, ze sa mi to vydari :o)

Adulka

Kilo dole ???? Ved to je prirodzene, to sa ani neda hovorit o schudnuti..mne tiez vaha kolise kilo hore dole... napr.pred menzesom mam aj o 2 kg viac a neznamena to, ze som pribrala, proste som nafuknuta, telo tak reaguje a za 4 dni sa to upravi.. takze asi tak..ziadny clovek nema kazdy den presne na chlp rovnaku vahu.

mataBB

tiez si myslim ze jedine co sa stalo, ze sa ti vyprazdnili creva a stratila si nejaku tu vodu z tela...a ak mas digitalnu vahu tak tie meraju velmi nepresne, s odchylkou aj pol kila

veronika1211

ajataka, velmi by som sa neradovala. raduj sa az das dolu viac ako to kilo. aspon este jedno, pretoze ot mozu byt precistene creva, menej vody v tele a podobne. kazdopadne ubytok tuku si nemyslim. ale drzim palce

cinni

no,..kilo nic neznamena... mozno si len bola produktivnejsia na wc :)))) alebo mas po menstruacii a telo sa odvodnilo,.. ale davky slaniny na noc neodporucam, chuda brusko chce tiez v noci spinkat a nie makat a travit:)