Zdravé chudnutie

1980

tak v podstate mate pravdu, hladame ludi, ktori chcu chudnut, naozaj chudnut, takych ktori to myslia vazne, tu sme to len zverejnili, ze nieco take existuje aby sme sa dali dokopy a chudli spolu :-)

harmonia

Karabinka: Asi nevieš o čom je chudnutie však? jablko má množtvo vitamínov , vody , vlákniny zato tyčinka nemá nič... a všetko pekne pôjde do tukových zásob... pochopené?

Karabinka

Ja už som v chudnúcom režime:P...a chcela by som sa spýtať či mi nevie niekto vysvetliť prečo má 224g vážiace jablko tak veľkú energetickú hotnotu (na 100g je to myslím 61kcal) keď ho tvorí zväčša len voda...to si rovno možem dať nejakú tyčinku čo má na svoju hmotnosť energetickú hodnotu 100kcal nie?!

harmonia

aha , mna nic dotoho len naco to potom pises tu ked mate svoju stranku? to vyzera ako by si hladala ludi ale fajn

1980

neboooooooooj dozvies sa aj straaaanku, len musis byt rozhodnuta ze chces naozaj chudnut, prispievat kazdy den co si papala :-)

Sandrush

nie my máme svoju stránku spravenu kde su vysvetlene pravidla stravovania ale nechceme ju zverejnovať lebo hladáme ludi čo to myslia vážne a chcú chudnuť s nami...