Labioplastika

fesanda

Ahojte nespokojne samy so sebou...ako som vecne ja. Mam labioplastiku spravenu 4ty den. Musim vam to napisat, lebo ked som hladala ja, som nenasla co som hladala. No po prve, ta bolest vobec nie je ako rezna rana, nechapala som co ma tam tak strasne pali a stipe ked som sa prebrala, ale povedali mi, ze to boli takto. Neverila som a myslela som si, ze to prestane, ze je to nejaky desinfekcny pripravok a vyprcha to. Omyl! Pali stipe hryzie to stale, navyse stehy sa zachytavaju o vsetko oblecenie, pyzamo, paplon... Domov som prisla bez toho, aby si niekto nieco vsimol, ziadne rozkrocene nemusite byt, chodim normalne, od 3ho dna soferujem. Druhy den som cakala pekelnu bolest, ale bolelo ovela menej, cakala som, ze treti den budem fit. Ale nejako sa to zhorsilo, nemam zapal, ale stehy akoby schli, su tvrdsie a viac sa zachytavaju. Repik vobec nepomaha, skor to tak rozcitlivie, ale super je gel na popaleniny a cerstve rany z lekarne. Inak po operacii to prvych par hodin krvaca ako menzes. Dajte pozor na dohodu s gynekologom, aby ste neboli po zakroku prekvapene ako ja...nenechal mi tam nic a ja som chcela zmensenie, nie aby to vyzeralo ako po obriezke... Vela odvahy prajem, ja nelutujem ;))

wera1980

Pre Sasa: Mozem sa spytat, tebe sa po porode zvacsili?

Ved kazda sme ina, jedna ma mensie, jedna vacsie, ved je to v podstate jedno, nie :-)