Prvý krát.

miauu

my sme to tak skusali na konika najprv..ael pre babu to je asi tak ze no sposobuj si bolest sam sebe :D potom sme to aj tak obratili na klasiku .. najlepsie podla mna misionar na poprve :) aj sa mozete bozkavat, byt blizsie pri sebe a chalan lepsie vidi reakciu dievcata ci tempo vyhovuje alebo pomalsie, rychlejsie :)

blink_182

Určite pomaly a baba by mala byť dolu... mňa to dosť brutálne bolelo prvý krát a neviem si predstaviť že by som pri tom všetkom strese ešte mala byť hore... radšej neexperimentujte.

tstekvickats

aj ja radím klasiku, pretože priateľ, ked sme to prvýkrát robili, tak mi povedal, aby som išla na vrch, ale to dlho trvalo kým som ho dostala dnu a potom stále vyklzavla, tak potom išiel on na mňa a bolo to lepšie

Fylozof

Noo asi trošku...Ja sa len tak pýtam do budúcnosti lebo viem že na to je ešte trošku priskoro. :) Len tak hľadám rady a skúsenosti iných. :)

lienocka2

Len pozerať by ma nebavilo :-D Ale môžeš sa potom ozvať, ako to dopadlo :-) nie je začo. Koľko má priateľka rokov či moc osobná otázka?

lienocka2

Myslím, že na prvý krát by nebolo vhodné praktizovať polohu, kedy by bola baba hore, pretože vtedy by ju to bolelo viac ako keď ty pôjdeš do nej. Síce na druhej strane by vtedy mohla tempo a rytmus určovať ona, ale aj tak to asi pre prvý krát neodporúčam. Čiže klasika ty hore a uvidíme ako to pôjde. Držím palce.