preco mam s priatelom len 5 min.sex?

AdamKrt

nikto nehovori, ze to musi byt dlhe a nudne... Prave naopak, kratke, intenzivne ale s velkym poctom opakovani a obmien. Predsa len jedna poloha i ked zaujimava je po case nuda.

jezinkoveoci

no kebyze mi frajer sucha ,,onuu" keby aj hodinu a pol vkuse, tak by bola dobre vyrajbana.. kokos ako nech je vlhkost aka chce, ale uz hodina a pol vkuse je pre niektorych prilis... ja mam radsej kratsie a intenzivne ako dlhe a onicom... :D

AdamKrt

Niektori ludia, ktori nieco nevedia, si myslia, ze co nevedia a nepoznaju, neni mozne. To ma vie vzdy pobavit :)
--------------------------
Do toho casu som zapocital samozrejme aj predohru, lebo uz ta samotna bola dost stimulujuca a ked to tak zoberiem, tak v ramci pred predohry bol aj nejaky zasun...

Dohru samozrejme nebudem pocitat, bol to cas do zaciatku az do ejakulacie. Ale aj tak to nema vyznam pocitat, lebo kto ma pod kontrolou vedome milovanie, ukoncit to moze kedy chce. Pri tom milovani, som chcel este dalej, len partnerka uz toho mala dost a tak som to ukoncil ejakulaciou. Kebyze chce, mohlo to byt o par hodin i viac. Mne to je jedno, kedy chcem, vtedy ejakulujem. Chciet by sa chcelo i viac, ale partnerka po intenzivnejsom milovani uz nevladala. Ked sa to s milovanim prehnalo, na druhy den ju zvykla pipinka pobolievat. I keby som chcel zistit, kolko by som vydrzal, nebudem nutit partnerku, aby som jej ublizil, ked uz evidentne mala dost...

Pre mna je vzdy milovanie o uspokojeni partnerky a az v druhom rade o svojom. Kebyze sa sustredim na seba, tak by zazila 2 minutovy styk, az po ejakulaciu. Ale nebudem predsa sebec... Ved radsej miesto kratkeho 100 percentneho zazitku mat dost dlhy 90 percentny a zbytok nechat na koniec :)

Ad busenie 3h v kuse:
no samozrejme nebudem robit nejaku aktivitu v kuse, ked sa to partnerke nepaci. Od toho existuje zmena poloh, uhlov, technik...

mate59

hmmmmm - tých 10-15 min. je myslené od zásunu do vyvrcholenia,bez predohry a dohry.Aj keď u niekoho je dohra, že sa po ejakulácii vykotí a zachrápe.Ale bušiť do toho 3 hodiny v kuse je sen noci svatojánskej.Leda ak na viac orgazmov.

AdamKrt

hmmmmmm:

3 hodiny neni vela. Ked zratam, co sa nam nedavno s priatelkou podarilo 7 hodin... Keby som ratal aj k tomu prerusovania dalsie, co bola aktivita uplne mimo, tak by to bolo 8,5-9 hodin...

A ubehlo to ozaj prirychlo. Tym nehovorim, ze clovek sa tak dlho miloval stale...

hmmmmmm

jaj vy ale viete teda radit :-DD s tym postarom som aj ja pochopila,ale to je jedno...jejda:moja mila odjebane mam uz toho vela,zas mniska niesom aby som nevedela nieco o sexe.uz som sa jasne vyjadrila,ze sme skusili uz hocico,to znamena,ze rozne hradky,rozne pauzicky,jednoducho a jasne nieje jeho vydrz dlha.a ako vidim,pridala tu dalsia koment,ze sex preziva 3 hodiny,tak asi to vymysel teda nieje.ale to urco myslela asi ,ze s pauzami,ked nie,v tom pripade asi slape na viagre :-)no nic,asi dospejeme ktomu,ze je moc vzruseny

Slobodna

chvalabohu nie, to by už dávno nebol mojím partnerom :-) možno ste príliš mladí a neskúsení, treba trénovať :) alebo možno príliš nadržaní :)

jejda

AdamKrt, ja som myslela, cisteho sexu 1-3 hodiny. Neratam to okolo toho :) Ale z temy som to pochopila tak, ze samotny " akt " trva len 5 minut a u inych 3 hod. Za 3 hodiny to " otocime " aj 4x, ale teda nie v jednom kuse. Nie je problem s vydrzou, ale s opotrebenim urcitych partii ... To by asi nebolo bohvieco :))