študenti VŠ - brigády

Príspevok v téme: študenti VŠ - brigády
ivanka21

ahojte, prosím vás kde ste si zháňali brigády na leto? rada by som niekam išla na brigádu (do zahraničia--bud zber ovocia, alebo opatrovať), nechcem byť doma 4 mesiace...kde, a ako si hľadáte brigády?? budem veľmi rada ak pomôžete..aj odporučíte nejaké spoľahlivé agentúry. vopred ďakujem :)

bibi123

vevericka-bavime sa KONKRETNE o tituloch Bc. a Mgr., to je ako miesat hrusky s jablkami. Ak ma clovek 2 vysokoskolske tituly z II.stupna, tak sa pisu v poradi takom, ze najprv sa pise najnovsie ziskany titul-cize od najnovsieho k najstarsiemu...
Idem ja varit veceru, lebo z Tvojich periel porazi:O)))
pekny vecer vsetkym

vevericka

co by to nebolo spravne, ked mas napr medinu a ekonomicku tak je normalne, ze si to napises, my sme mali pedagoga na skole, co mal MUDr. Ing. Mgr PHD a nikto to nebral za divne, to povazuju za nespravne ludia, co sa s tym nestretavaju, v akademickej obci to nikomu nepride divne, nebodaj nespravne

bibi123

vevericka-nemozem byt vo vsetkom dokonala:O))), niekto nevie citat s porozumenim, niekto zrozumitelne formulovat vety, aby ich druhy clovek pochopil:O)))) nie je to spravne pisat si Bc. Mgr., aj ked mas 2 rozdielne vystudovane odbory

vevericka

bibi chapem, citat s porozumenim nektori ludia nedokazu..dalsia vec je ze, ked uz rypes,..nemozes si mgr z negovat dalsim bc, potom si pises Mgr. (jeden odbor) Bc. (druhy)

bibi123

lioness_01-ono je to tazke posudzovat, ked tam clovek nestuduje sam, z vlastnej skusenosti len viem, ze Masarykova je 1000x narocnejsia ako EUBA... ale celkovo podla mna ta uroven VS upada, ucitelia nemaju naladu na studentov a tak ich nechaju prechadzat s 0-vymi vedomostami, takze sa potom da aj spravit 5 skusok do tyzdna...

bibi123

lioness_01-ahaaaa pani pedagogicka, nieco si sa na tej skole naucila, minimalne ten oblubeny ucitelsky vyrok:O))), ja by som skor pochopila, keby to napisala vo forme cisel:O)))

lioness_01

bibi, ja sa nehádam,ja som reagovala na evelin, tá napísala že na ekonomickej, manažmente a pod. sa dajú skúšky spraviť za mesiac. ja skúšky za mesiac neviem spraviť...

a poznám babu, čo na FM UK spravila 12 skúšok za dva týždne...to sa mi zdá trošku silná káva... tak neviem...

lioness_01

bibi... ona to myslela ako dátumy... že mgr. sú na škole skôr (napr. máji) a bc. sú neskôr (napr. v júni)...

čítanie s porozumením :))))