Aj vás to počasie zabíja?

lost

Raz som isiel vlakom a bola taka BRUTALNA mhla, pri pohlade von som nevidel ani zaciatok ani koniec vlaku :)
Bolo to take mysticke, len skoda ze som nemal fotak pri sebe :)

lost

To ze mame zimu aj leto je super vyhoda :)
Taky Bahamcania sice maju super more a exoticke podnebie.. Avsak ak nemaju na letenky (co 90% z nich nema), tak sneh vidia jedine tak v chladnicke..
A my to tu mame zadarmo a pravidelne :)

t333

som rad ze mame 4 rocne obdobia.
teda pokial je v zime sneh - aspon na horach...
taka lyzovacka alebo mensiatura v zime, to je parada.

Advisor

ci je zima alebo leto nema ziadny vplyv na tvoj krvny tlak(pokial pominieme fakt ze v horucave sa tlak zvysuje) ... no zaujimalo by ma ci by si zboznovala leto tak velmi keby zima nebola..? si myslim ze nie ... je to rovnake ako s prazdninami, ked som este chodil na strednu tak som sa vzdy tesil a hovoril som ze by mohli byt stale, no v lete po dvoch mesiacoch som uz mal niekedy dost, nie ze by som tuzil po skole, ale uz tie prazdniny nebolo to co na zaciatku, nevazil som si to

:)

velmi :( zboznujem leto a jesen so zimou ma uplne ubijaju. nielen dusevne, ale najma fyzicky, som meteosenzitivna a taketo hmliste 3 stupnove pocasie, ake je momentalne v bratislave, mi sposobuje strasne bolesti hlavy a znizenie tlaku, ktory mam aj tak velmi nizky.