poradte dobru špiralu,mascaru

Daniela7891

L´Oreal volume collagen..Neviem, či ju ešte vyrábajú, lebo som si ju kúpila asi pred 3 rokmi v akciovej cene...ale bola fakt dokonalá...ale teraz ste ma navnadili na tú maybelline :)

iwus93

podla mna je najlepšia Maybelline Colossal Volume :) ale vodeodolná neviem aká je pretože mne nerobia tie veci dobre

zahrobnicka

ja som jedneho casu pouzivala rimmelku, taku ruzovo ciernu... s takou zvlastnou kefkou... pred nedavnom som zacala pouzivat maybelline.... a musim uznat ze su super :))

koalka

maybeline collosal volume
baby kúpila som si, lebo som mala taký zľavový kupón do DM, a tá špirála je SUPER, ozaj jedna z najlepších aké som mala :)
Ďakujem za tip.

dobra vila

Baby a ta bielo-cierna sa ako vola? Ze najprv si pretries mihalnice bieolu farbou a na to nanasas ciernu. Ja som mala taku a bola super, mala som od nej fakt vacsie a hustejsie mihalnice, az ma to prekvapilo :-O :). Len je draha, takze som si ju kupila iba 1x. Ja si kupujem tie lacnoty, co uz :D

Karina

Skusali ste niekto tu novu od L'Oreal? Ja neviem presne ako sa vola, stoji nieco okolo 15E. Minule som rozmyslala nad kupou, ale ked uz mam minut tolke peniaze na spiralu, tak nech je aspon dobra :). Inak pouzivam tiez tu Rimmel Volume Flash, ma skvelu kefku.