nevoňavý mužský úd

Príspevok v téme: nevoňavý mužský úd
anitkass

Chcela by som sa Vás spýtať, či niekto z Vás mal problém s nie príjemným zápachom u mužského pohlavia. Mám priateľa už dosť dlho, ale nemám odvahu sa ho opýtať čo je v probléme. Hygienu dodržiava aj ked sa osprchuje a hneď príde a proste chytím ho tam dole a on ide hore už to aj ide... hm ? viete mi poradiť? dakujem

anitkass

dobre dakujem za rady,,, niečo skúsim, ale budem rada ak mi aj prave ty, čo si toto čitaš,,,napises čo si myslis :))

jatyon2

Suhlasim s Ketrin...
Bud ma zdravotny problem a treba ho liecit, inak ho budes mat aj ty alebo je to proste nedostatocna hygiena... co sa stava u dost muzov..
Jednoznacne treba sa rozpravat aj o takychto veciach, nie je to prijemne ale urcite je to potrebne...

jatyon2

Suhlasim s Ketrin...
Bud ma zdravotny problem a treba ho liecit, inak ho budes mat aj ty alebo je to proste nedostatocna hygiena... co sa stava u dost muzov..
Jednoznacne treba sa rozpravat aj o takychto veciach, nie je to prijemne ale urcite je to potrebne...

ketrin613

toto urcite nieje problem ani v spodnom pradle ani co pouziva na hygienu,bud si ho zle umyva alebo ma zdravotny problem,kazdopadne sa o tom treba bavit ,inak sa ti sprotivy kvôli malickosti ako je zapach,u nas zien je to tak isto,ihned ak pocitime zapach uz vieme ze mame zdravotny problem,nieje to normalne,clovek cloveku musi vonat aby s nim mohol mat vztah a sex.

svako

lioness_01:
suhlasim s tvojim nazorom, ak je vztah dost vazny na sex, tak by mal byt dost vazny aj na takuto debatu :)

AdamKrt

anitkass:

zapisuj si, co pouzil za prostriedok, kedy a v com sa kupal, umyval, co nosil, v com to bolo prane. Samozrejme aj co jedol a pil... Jedlo a tekutiny dokazu hodne ovplyvnovat telesne pachy... Hlavne, ked pije malo tekutin, vody, ci pije urcite napoje s ktorymi ma problem telo spracovat ich.

lioness_01

ja neviem, my sa s priateľom normálne bavíme o takých veciach... ja by som mu to povedala normálne "vieš čo, neviem, zrejme máš nejaký problém, možno by si mal ísť k lekárovi, totiž, tvoj penis má takú nie celkom príjemnú vôňu a trvá to už dlhšie, možno by bolo fajn keby si s tým začal niečo robiť"...

ale tak možno my sme divný pár, keď nemáme problém sa baviť o čomkoľvek ...

AdamKrt

Neviem, ci zrovna antibakterialne mydla su tie prave. Mozno raz za cas. Ale vraj pri castom pouzivani antibakterialneho mydla sa vytvori rezistencia bakterii a ostanu na tele len tie odolne, takze to moze byt este horsie :)