liečivá sila drahokamov

Príspevok v téme: liečivá sila drahokamov
MetallicA

mám otázku, kto sa s tým zaoberá mi bude môcť pomôcť, takých je si myslím dosť. Veľa si aj čítam o tom na internete, len som nikde nenašla isté veci ktoré ma zaujímajú ohľadom kombinácie a čistenia- teda zbavovania ich zlej energie. Vraj sa majú čistiť po každom použití ale tak čo ked ja ich mám na stole to ich mám mať stále v tej morskej vode? a mám si vybrať jeden druh kameňa lebo som si všimla že mi zle robia spolu, mám na nočnom stolíku nové kamienky a nemohla som spať musela som si ísť ku mame lahnúť, a pod posteľov mám ešte pyramídu.
Ozvite sa prosím

jajka001_

aj rastliny maju schopnost liecit a su od Boha
pokial tie predmety nie su zneuzivane na zlo, nemaju bohu preco vadit

bella12

Spojenie žiarlivý Boh sa nachádza v Starom zákone v texte Desatora božích prikázaní v kontexte 1. božieho prikázania - nebudeš mať iných bohov - nebudeš sa im klaňať ani uctievať, lebo ja Pán tvoj Boh som žiarlivý Boh. Boh týmto hovorí: Si moje stvorenie, si moje dieťa a žiarlim na všetko, čo mi kradne Tvoju lásku ku Mne. Ja som Ťa stvoril z lásky, daroval som Ti zem a všetko čo je na nej a mám pre Teba pripravených ešte veľa darov a milostí, ktoré Ti chcem darovať, keď sa mi otvoríš - prečo sa teda ku mne neobrátiš, nemiluješ ma, neskladáš do mňa svoju dôveru? Ja mám moc všetko urobiť, prečo potom hľadáš pomoc mimo mňa? Veď na konci života aj tak prídeš ku mne.

Akonáhle človek začne hľadať riešenie svojich problémov mimo Boha, dostáva sa na scestie. Boh vie, pred čím nás vystríha. Lebo spoliehanie sa na liečivú pomoc rôznych predmetov, snahy mať pod kontrolou svoju budúcnosť či zdravie pomocou veštenia, astrológie, horoskopov, liečiteľov, okultizmu - bielej či čiernej mágie - je jasná doména diabla. Ak by pre dobro človeka bolo užitočné riešiť rôzne energie, nebola by o tom aspoň zmienka v Biblii, nehovoril by o tom Ježiš vo svojom evanjeliu?

maria1113

ahojte, ja mám ametyst, dávam si ho večer pod vankúš a nosím ho aj so sebou, pretože verím na silu týchto kameňov. Nabíjam ho keď je spln, v noci.

MetallicA

s tým Bohom to tak nebude si tiež myslím. Boh nieje proti iným veciam teda čo sa netýka čiernej mágie si myslím a tie kamene sú tiež dar od Boha ked už tu je o tom reč. No, ja som z Poltára to nieje až tak blízko Brezna ale ak by si mi dala email bola by som vdačná tiež chodím ku liečiteľke semtam ale do madarska a moja mama tiež vykladala karty ale teraz to už nerobí lebo sa bojí po tom všetkom čo sa dialo podľa kariet. Ja ked spím nad pyramídou sa cítim dobre a držím si dakedy v dlani ruženín a mám ho aj pri pc. A asi si tiež dám tie ostatné kamene na prapetu do nádoby s vodou a možno morskú soľ trochu videla som to tak u doktorky aj.

ta3

Ja Ti velmi neporadim, viem o sile kamenov od mojej kamaratky z Brezna, ona sa s tym vela zaobera, ma tiez liecitelske schopnosti a tiez vie vykladat karty, myslim, ze je dobra v tom, lebo ju zacinaju ludia vyhladavat, ak si odniekial v jej blizkosti, mozem Ti dat na nu kontakt a mozete spolu o tom konzultovat , ale hlavne preco som sa sem zapojila je to, ze nemozem suhlasit s Bella12, ked vravi, ze Boh je ziarlivy, ja ho vnimam ako absolutnu lasku, Boh sa nehneva, neziarli, netresta

preco nie

preco by mal byt Boh ziarlivy? povedal ti to, bella?
Ja mam krystal a este jeden taky fialovy kamienok(zabudla som meno) a pomahaju mi, ked mam stres tak ich drzim v ruke, alebo pri zaspavani si ich dam vedla vankusa. Bud je to ako placebo alebo talizman,a le hlavne ze ma o po psych. stranke ukludni. Ja ich necistim nejak casto, len obcas dam do skelenej nadobky a pustam na ne prud vody a potom dam vysusit na slniecko.

bella12

Ak majú tie kamene naozaj silu liečiť, majú ju buď od dobrého ducha - Boha alebo od toho zlého, ktorého nebudem menovať. Ak predpokladáš, že od Boha, prečo sa neobrátiť s plnou dôverou k Nemu, modliť sa a prosiť ho o pomoc namiesto utiekania sa ku kameňom? Lebo Boh je žiarlivý na všetko, čo by mohlo odvrátiť pozornosť človeka od Neho. Takže, ak tie kamene naozaj liečia, nie je to určite od Boha.