Palenie v okoli pošvy

Príspevok v téme: Palenie v okoli pošvy
Belforka

Mam 15 rokov.Stymto som problem este nemala..uz posledny mesiac mam taky problem ze ma pali alebo stipe v okoli posvy.pošva ma aj svrbi..pri močeni ma pali z vonku medzi posvou a konecnikom..pali ma to na dotyk,pri moceni a ked sa sprchujem a sa mi tam dostane voda alebo sprchovi gel..neviem co to je tak mi prosim poradte nikto o tom nevie..u gynekologa som este nikdy nebola..a z hygienickej stranky to asi tiez nebude kedze sa sprchujem kazdy den.prosim poradte mi co stym mam urobit bojim sa toho..mam priatela a coskoro bude chciet sex..a ja nebudem wedeit co robit...za pochopeenie dakujem..

maricenka

urcite chod ku gynekologovi. prvy krat to asi nebude prijemne, ale je to treba. mne pomaha canesten gyn. je fajn, ked sa preliecis dlhodobejsie canestenom 6 - 6 dni po sebe si aplikujes tabletu. k tomu je vhodne pouzit canesten krem, ktorym sa natieras okolo. ono je vhodne nepouzivat ziadne mydla. aj tie mozu sposobit mykozu. znizuju ph a tym padom je posva nachylnejsia na bakterie. tiez obmedz sladke. sladke prostredie mykoze prospieva...

PE3ČKA

Ahoj, ja som na toto uživala liek wobenzym, pomohol rychlo
ked mi povedali davkovanie (je sa toho dost) tak som bola prekvapena,ale ucinok isty
skus, drzim palce

pe84

ja si na taketo pripady doma drzim Canesten, obsahuje liecivo, ktore pôsobí na široké spektrum mikroorganizmov a najviac na kvasinky, lieči i niektoré infekcie spôsobené streptokokmi a stafylokokmi, ked mam taketo pocity ako ty, ale nemozem alebo nestiham na gyndu, vzdy si s nim poriadne a kazdy vecer natieram intimne miesta, po par dnoch mam pokoj, skus, su rozne balenia, nielen krem, ale aj tableta dovnutra a budes mat istotu...

Nancyy

Mikaella -ten krém z vonku na pošvu áno, aj počas menzesu..ale tu tabletu si daj dnu až keď ti menzes skončí.:)

Nancyy

Mikaella- určite by si mala obmedziť sladkosti keďže kvasinky "majú radi cukor" ..a ten krém pomáha určite..ale odporúčala by som ti si kúpiť spolu s krémom aj vaginálne tablety..máš na vyber buď tablety na 6 dní, 3 dni alebo jeden deň..alebo si rovno kúp canesten kombi a máš tam tabletu aj krém spolu..a krém by som potom odporúčala používať aj priateľovi..a aspoň 3 týždne nemať pohlavný styk podrobnosti sa dočítaš v príbalovom letáku.:) ..Prajem skore uzdravenie

Mikaella

Ahojte,mám s priateľom problém.obidvaja už dlhšie berieme antibiotiká a taktiež papáme veľa sladkosti. Jeho svrbí a páli penis a mňa okolie pošvy. Ako som sa tu a na iných stránkach dočítala o tom canesten kreme,neviem či ho kúpiť či nie. Taktiež uvažujem nad tými vaginálnymi tabletkami alebo " čipkami". Vedeli by ste mi poradiť? Naozaj funguje ten krém. Ďakujem

mirka 23

nasaď si kvalitne probiotika a nejedz sladke veci. Fajn su výplachy koloidným striebrom alebo silným roztokom so sodou bikarbonou, samozrejme až po menštruacii. Plus k tomu určite Canestene krem.
Je jedno, či použivaš tampony.. vložky su tak isto škodlive, pretože obsahuju riadne vela chemikalii.

zuzu 128

chod sa aspon spytat,myslim,ze ak pouzivas tampony,canesten mast by si mohla pouzit aspon zvonka.aspon ja som ju tak pouzivala.je to hrozne neprijemne-poznam!