nechraneny sex

Príspevok v téme: nechraneny sex
chatka

chcem sa spytat ci mozem byt tehotna ked v pondelok som brala poslednu antikoncepcnu tabletku a v utorok som mala nechraneny sex. v stredu vecer som zobrala tabletku po a si 19hod.po sexe.vo stvrtok som mala dostat menstruaciu ale zatial som este nedostala. moze to byt tym ze som uzila tabletku po?dakujem

soffa

boooooooooooze moj dieta zlate,kto ti vysvetloval ze na co sluzi HAK,ako sa berie,a ake maju ucinky...niejaka kamoska co ti to len tak predala?kazdy gynekolog predtym ta riadne pouci a ak nieco nechapes mas sa spytat jeho...

Sue..

chatka:citala si si ty vobec pribalovy letak escapell-u?tam mas jasne napisane medzi vedlajsimi ucinkami meskanie menstruacie...a ako ti pisali baby cakaj,ze budes mat totalne rozhadzany cyklus....

suhlasim s mandolinkou pokracuj v uzivani v utorok,pripadne sa porad s gynekologom...a hlavne si prestuduj ako mas HAK brat,lebo mam z teba pocit,ze ty absolutne nevies kolka bije...

chatka

ja som sex mala s priatelom s ktorym som 4 roky. a mali sme kondom ale sa zosmykol a ostal vo mne .som sa zlakla a prve co mi napadlo bola tabletka. teraz uy budem vediet.dakujem

silviklh

ty kokso,ved ja so msi len teraz vsimla ,ze ty si NAPISALA,ci mozes byt tehotna!!!!

aaaaaaaa,ja umriem!!!! prosim ta velmi,povedz mi,kolko mas rokov.........

silviklh

a ked uz sa tak velmi bojis,ze otehotnies,ze mas hak,aj tabletku po,tak nerob nechraneny sex,kde skor chytis daku pliagu,mimochodom!!!! alebo tak nech sa nerobi do teba!!

silviklh

s uzivanim musi pokracovat tak ci tak,ak zase si to nechce cele rrozhadzat a cakat na dalsie kramy,aby si mohla zase zacat brat antiku..nech si pekne da,naco si to ma cele domylit,chuda telo...