poradte prosiim - stipanie posvy

ki-ki

no spodne pradlo nosim iba bavlnene,ale periem v pracke praskom ktory je vraj sensitive, no prave dnes som nedala avivaz, ale ja nosim stale intimky, lebo ked mam intimku stipe to menej, bez intimky to stipe viacej..ale to uz velmi dlho snad aj 4 roky nosim intimky,lebo kedysi som mavala stale kvasinky, tak so m si zvykla nosit intimky.

blabla

No ja som mala podobny problém. Ja bojujem proti tomu. Užívam probiotiká, jem cesnak, kyslú kapustu a okrem toho nejedz sladké. Inak užívam ešte Candimin, a Chlorelu. Pozri si to na www.finclub.sk v rubrike katalóg.

ethel

Máš pravdu ki-ki,v lekárni si sa neskúsila opýtať? Ak si brala tolko atb mala ti automaticky dať aj nizoral tablety.Atb vyničia aj to čo tam je dobré a preto treba ten nizoral

ethel

kiki ja si nemyslím,že má tvoja gyn pravdu v tom,že partner pokial nemá príznaky tak je ok.Poznám vela prípadov,kedy to robil práve partner ale žial z dôvodu podvádzania svojej partnerky..ale to je len príklad katastrofického scenára a teba sa netýka...A spodné prádlo si perieš v čom-možno hlúpa otázka,ale prať by sa malo len mydlom alebo detským prachom a bez aviváže a prežehliť a len bavlna..

ki-ki

no tak bola tam samozrejme aj citlivost na antibiotika - a predpokladam, ze gynda zvolila tie spravne. i tak nezabrali..problem trosku je aj v tom,ze mam alergiu na penicilin, takze vyber sa zuzuje, po dvoch antibiotikach mi uz odmietla dat dalsie - vraj aby mi neznicila pecen - ale tu mam ok (teraz mi robili krvny obraz) ja by som len chcela vediet ake ine kremy este existuju, do kelu, ved je rok 2007 - nie je mozne aby existoval len jeden krem od jednej firmy..a to canesten, no nie?

ki-ki

mam, a dva krat som sa mojej gynekologicky pytala ci by nemali vysetrit aj jeho - aby sme si to neprenasali dokola - a povedala,ze pokial on nema ziadne problemy tak nie... teraz ma testuju aj na imunologii tak sa chystam spytaj aj tam, ale som fakt zufala - lebo v podstate vnutro mam ako tak preliecene - ziadny vytok ani "vnutri " to nesvrbi ani nestipe - ale prave zvonku na pyskoch ako rastu chlpky - cez den ked musim viacej chodit je to na nevydrzanie - neskutocne stipanie..uz som z toho zufala...a nikto mi nevie poradit - gynekologicka povedala citujem: "no ja uz vam nemam co ine dat"... taha sa to uz 4 mesiace :(((((

ethel

ak ti robila výter mala by vedieť aj citlivosť na ktoré atb.Je jasné,že ti atb už nezaberajú ak nie sú citlivé na to čo tam je.

ki-ki

prosim, vie mi niekto odpovedat na moju otazku, baby dik za rady, ale niesom 19rocna pubertacka ktora nevie co ma robit, vyplachy si nerobim, na gyndu chodim kazde dva tyzdne, ale mam opakovane kolpitidy - zapal sposobeny premnozenim bakterii, nemam kvasinky! nezaberaju mi antibiotika ani macmiror cipky - ktore su vraj najlepsie a lepsie neexistuju (podla mojej gynekologicky) na vonkajsie pouzitie mi odporuca stale canesten krem - ale ten mi uz bohuzial po piatich rokoch pouzivania nezabera - preto sa pytam na alternativu - za konkretnu odpoved budem naozaj velmi vdacna....a vytok nemam. (okrem toho jem denne laktobacily v tabletkach, aj v jogurtoch a tabletky na podporu imunitneho systemu - nic nezabera)takze kazdu radu privitam!!!!ale rady typu ziadne vyplachy a podobne sa ma bohuzial netykaju...